Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel most olyan egetrengetően...

Ezzel most olyan egetrengetően nagy szemétséget csináltam?

Figyelt kérdés

ma a nővérem meg a pasija ettek pizzát meg a tesóm megevett egy kakóscsigát,és ott volt mellette mégegy,én meg odamentem,és kérdeztem,hogy a másikat megehetem? erre elkezdett magyarázni,hogy én nem ehetem meg,mert tegnap óta ott volt a konyhában és nem is ettem,és hogy az neki kell


de nem tehetek róla,tegnap nem kivántam,most meg igen


erre mondtam neki,hogy akkor cserébe neki adom a pogácsámat,ezzel elvettem a másik kakaós csigát,erre elkezdett üvöltözni,hogy én milyen egy szemétláda,patkányfejü nyomorék kis g.ci vagyok,és hogy mennyire utál


meg amúgy mindig ezt csinálja,amikor kérek abból a kajából,amit ő eszik


de ezzel még segítettem is neki,így is akkora segge van,mint egy betonkeverő,legalább nem ette meg a másik kakóscsigát is,és ezzel máris megspóroltam neki legalább 2 dkg-ot


szerintetek jogosan ordibált egy kaja miatt??


13l és a nővérem meg 26 éves


2011. nov. 12. 19:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem ordibált jogosan, de itt nem is ez a lényeg, hanem hogy a kölcsönös testvéri szeretet csírája sem fedezhető fel ezek alapján egyikőtökben sem. Undokok, lekezelőek vagytok egymással (ő az ordibálás miatt, te pedig mert gyalázod őt a külseje miatt).
2011. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

19:40 köszi :)


pont ez az


19:44 aha,hát te se birod ki,hogy ne köss bele valamimbe :))


miért,ha neked írna valaki ilyet,akkor szerintem te meg is köszönnéd neki hogy ennyire kedves,nem?


meg amúgy is,az hogy hagyjad már magad-milyen szöveg lenne? nem volt benne semmi trágár szó sem,akkor meg?


19:46 szerintem ha tudnád,ő eddig hányszor alázott már meg idegenek(!!) előtt,akkor egy szavad nem lenne...

2011. nov. 12. 19:52
 13/21 anonim válasza:
62%
szerintem egy kakaós csiga miatt még nem kell kiakadni. bár lehet hogy csak hisztis hangulata volt és éhes meg szomjas és ...
2011. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

szerintem se


de amúgy az igaz,hogy hisztis volt,de mondjuk velem szinte mindig ilyen,úgyhogy nem is vártam mást

2011. nov. 12. 19:57
 15/21 anonim ***** válasza:
72%

teljesen megertem a noveredet. nalunk egy csomoszorvolt mar olyan, hogy egy hetig ott volt valami a hutoben, es gondoltam,megeszem, mert miert ne, es akkor az egesz csalad jon es nezi ki a szambol.

meg persze amugyis utalom ha valaki kunyeral

2011. nov. 13. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
aha,csak neked 1 hétig ott van,nekünk meg tegnap előtt vették anyáék....azért nem mindegy
2011. nov. 13. 09:03
 17/21 anonim ***** válasza:
59%
Idegesítő kis hülye lehetsz, biztosan csúnya is vagy, különben nem szemétkednél, hanem jól éreznéd magad kakaóscsiga nélkül is.
2011. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
59%
és miért irritált téged az a kakóscsiga ami tegnap óta volt ott a konyhába? Miért zabáltad meg inkább a pogácsádat? Lehet nővéred még megakarta enni arra nem gondoltál? oka volt annak h nem akar cserélni. Te meg egy bunkó kis paraszt h nem bírod felfogni.
2011. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én már írtam ide, még annyit hozzáfűzök, hogy pl én utálom a pogácsát, szóval velem egyik tesóm se tudná elcserélni, egyébként meg nálunk is úgy megy, hogy kivan rakva akinek kell elveszi, igen miután elvettük, akkor már a miénk, és nem azért veszem el a kakaóscsigát, hogy utána pogácsát rágcsáljak.
2011. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez mekkora, hát ez rohadt jó!!! :D jót nevettem, dedó1 :D
2012. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!