Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértett a vőm mit csináljak?

Megsértett a vőm mit csináljak?

Figyelt kérdés
Évente 5-6 szor találkozom a gyermekeimmel, mivel távol laknak. Vőm keményen beszólt a hétvégén, de nem csináltam belőle gondot. Nagyon bánt azóta is, mivel nem szolgáltam rá, még én alázkodtam meg előtte. Nem tudom mit kellett volna csinálnom, vissza szolni és kikérni magamnak vagy azonnal összecsomagolni és hza jönni, mivel én voltam náluk. Sajnos sebet hagyott bennem, így valószínű még ritkábban fogjuk látni egymást.
2011. márc. 18. 12:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mit szólt be?
2011. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mit mondott?
2011. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Unokám ovis ballagásáról beszéltünk a lányommal, kirohant a szobából majd azt mondta, hogy " ne beszéljetek erről majd én eldöntöm, hogy mi lesz". Annyi előzménye van, hogy nem felhőtlen a kapcsolatom a szüleivel, de közöltem, hogy az unokám érdekében hajlandó vagyok velük egyasztalhoz ülni. Hát ezzel nem mondtam semmi rosszat.
2011. márc. 18. 12:46
 4/23 anonim ***** válasza:

Függetlenül attól, mit mondott a vőd, és mi oka volt rá: nem őt látogatod meg ilyenkor, hanem a saját gyereked.

A gyereked fogod azzal büntetni, ha ennél is ritkábban találkozol vele, pedig ő nem tehet erről. Valószínűleg, négyszemközt helyre fogja tenni a párját.


Nem az a megoldás, hogy duzzogsz, hanem ha minél hamarabb felhívod telefonon, és elmondod nekik, hogy te erre nem szolgált rá, és rosszul esett.

Ha kimondod, jobban fogod magad érezni, mintha megsértődsz, és évekig kerülöd a lányod. Ez így nem helyes.

2011. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom,nálatok hogy van,de én kifejezetten utálom,ha ilyenekről beszélünk,én vagyok a gyereknek az anyja,meg van egy apja,és majd mi eldöntjük,hogy hol lesz,mikor lesz stb,a mamák csak várják a meghívót.Szerintem erre rághatott be.Én a férjemet osztottam volna le,ha az anyjával beszélget ilyenekről.
2011. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

sajnálom, hogy sebet kaptál : (((

azt tapasztaltam,csak egyféle gyógyulása van a sebeimnek: megbocsátani az ellenem vétkezőnek


nehéz, de különben ,amí gyógyulna, mindig újra és újra feltépem - enm tud begyógyulni

vannak aki 20-30 éves sérelmeket "ápolnak"- úgy beszélnek róla, mintha tegnap történt volna


szóval az nem igaz, hogy az idő bármit is begyógyítana.

Ezen nekem kell dolgozni: megbocsátani. Nehéz, tudom.

2011. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

Bocs, de elég sértő olyat mondani valakire, hogy csak az unokád miatt vagy hajlandó velük egy asztalhoz ülni.

A vőd a szüleit védte meg, a saját anyját és apját, akik pont úgy az unokád nagyszülei, mint te.


Nem jogos, hogy megsértődtél, és nem korrekt, hogy erre úgy reagálsz, hogy akkor nem látogatod meg még ennyit sem az unokáidat meg a lányodat.


Milyen anya és nagymama az ilyen???

2011. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Na nehogy már a nagyinak kuss legyen!Nekem meg ez a véleményem.
2011. márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: igazad is van!

Most jól megbünteti a vejét, ha nem látja az anyósát!


A gyereke meg az unoka meg le van ejtve.Így kell ezt csinálni, jól odamondani, megsértődni, és évekig feléjük se nézni.


El se tudom képzelni, miért lehet rossz a viszonya a nászékkal. :PP


Főleg ha ők többet látogatják a családot, nem csak évente ötször.

2011. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

;)

Ilyen anyósom lenne, nekem nem nagyon tűnne fel, hogy kevesebbet látom.

2011. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!