Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményt, segítséget kérnék!...

Véleményt, segítséget kérnék! Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nagyon buta helyzetbe kerültünk,a véleményeteket kérném,hatha tud valaki okosat mondani.Egy oktalan,alaptalan pereskedést szeretnénk elkerülni.Pár éve a feleségemmel voltak gondjaink,ezmiatt volt egy kis hatásszünet,akkor neki volt egy kalandja,amit rögtön utána elmondott és nagyon megbánt.Rendbeszettük az életünket és rá 4-5 hónapra lett várandós a kislányunkkal,aki ma már 5 éves.De az illető azóta is a nyomunkban jár,zaklatja a feleségemet (engem még sosem keresett meg),és szentül meg van győzödve róla,hogy ő a kislány vér szerinti apja,aminek kiderítése érdekében apasági vélelem megdöntése iránti kérelmet adott bee a helyi gyámhatósághoz és pert fog indítani.Ezzel várta a feleségemet a munkahelye előtt tegnap este.(most hallottam erről életemben először)Ezt szeretnénk teljes mértékben elkerülni.Nálunk kétség sem volt affelől,hogy nem én vagyok az apja,pedig az édesanyjára jobban hasonlít,de időben sem egyezik,mert akkor otthon voltam gipszelt lábbal (tehát hetekig,és szinte minden percben egymás mellett voltunk) mikor teherbeesett a párom.

Most várjuk a gyámhivatal jelentkezését,mit tegyünk,hogy vége legyyen ennek a cirkusznak?Mi lehet a következménye ha megtagadjuk a vizsgálatot?Nem akarunk egy idióta miatt bíróságra járni és hogy ezmiatt megbélyegezzenek minket és főképp a gyerekeket.Légyszi kíméljenek rossz indulatú,fúrkálódó hozzászólok!


2011. nov. 13. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csináltassatok dns vizsgálatot, ott 100%-ban kiderül.
2011. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
A másik apajelöltnek is joga van megtudni az igazságot, még ha ti nem is akarjátok. Ezt nem fogjátok tudni elkerülni.
2011. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Én hagynám a vizsgálatot. Ha tényleg a tiéd a gyerek, akkor ez nem tesz rosszat a kapcsolatodnak. Esetleg félsz, h mégsem tiéd?
2011. nov. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, hogy el lehet e kerülni, de ha egy ilyen kérvényt be ad és elő áll olyan indokokkal akkor szerintem kötelezhetnek a vizsgálatra! Vállaljátok, veszteni valótok nem lesz hiszen mindent a másik félnek kell fizetni(ő indította, ő is veszíti el a pert) feltéve, ha mégis az övé a gyerek...
2011. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

ti is kérhettek dns vizsgálatot. Mire per lenne belőle már meg van az eredmény.

[link]

[link]


ha titeket ez megnyugtat,csináltassátok meg.

2011. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A perköltség az övé, ha tiéd a kisgyerek.

Ehhez pedig kétség nem fér,más pedig nem fogja megtudni, így senki sem fog megbélyegezni titeket.

2011. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért nem pereskedtek és csináltok dns tesztet. Nem egyszerűbb kideríteni ki az apa mint húzni az egészet? ha pert indít és bukja akkor úgyis ő szívja meg..mellesleg, megtagadjátok a vizsgálatot nehogy a szomszéd rossz szemmel nézzen rátok...2 év múlva meg majd a gyereked zaklatja a hapsi, mikor már felfogja hogy mi történik körülötte...milyen jó , hogy most is magatokra gondoltok előbb mint a lányotokra....
2011. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van, mi van ha később a gyereket fogja zaklatni? És az is tény, hogy azzal ha megtagadjátok még inkább magatokra(feleségedre) terelitek a gyanút, miért nem vállaltátok?
2011. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%

Ugye mind hárman tudjátok, hogy csak a kislánnyal b*sztok ki?

Szerintem mondani kellene neki, hogy ha most pereskedik, és esetleg megnyeri, csak a gyerekkel tesz rosszat, mert elszakítja a környezetétől.

2011. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
3. hozzászóló vagyok. Ugyanazt írtam, mint mindenki más, h csinélja meg a vizsgálatot, mert nem oszt, nem szoroz, ha tényleg övé a gyerek. Akkor minek vagyok lepontozva? Mert meg mertem kérdezni, h késégei vannak? Nincs olyan, h két ember hetekig a nap minden percében együtt legyen v nem ment a hölgy dolgozni?
2011. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!