Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan víditsam fel a nővéreme...

Hogyan víditsam fel a nővéremet? Nem tudom, hogy miért szomorú.

Figyelt kérdés

Mostanában elég szomorú, éjszaka állandóan sír.

Nem akarja nekem megmondani ,hogy mi a baja.


2011. nov. 15. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is hívd el egy sétára,vagy egy nyugis kávézóba,ahol tudtok beszélgetni,hátha végül mégis megosztja veled a problémáját,viszont ha semmiképp nem akarja elmondani,hogy mi bántja,akkor ne erőltesd,hanem tereld el a figyelmét a dologról.

Biztos tudod,hogy mit szeret,mi érdekli.Azzal kapcsolatban kedveskedj neki.Mondjuk ha szeret sportolni,akkor sportoljatok együtt,vagy szervezz olyan programot,amit ő szeretne.A lényeg az,hogy érezze,hogy mellette állsz és rád bármikor támaszkodhat.

2011. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy várandós, vagy valami egyéb "vállalhatatlan" dolgot csinált? Mindenki magából indul ki, én akkor voltam ilyen titkolózós, mikor szentül meg voltam győződve, hogy terhes vagyok. Minden éjjel sírtam, de hálisten aztán mégsem. :) (Egy gyerek gyönyörű dolog, csak nem 18 évesen, azért a "hálisten".)
2011. nov. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje ilyen, ha régóta akkor azért lehet komolyabb baj is.

Mond neki hogy írja ki ide a problémáját névtelenül hátha vki meg tudja oldani.

2011. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Legyél mellette, hátha megnyílik majd, ne add fel!

Próbáld meg kimozdítani, pl. ha van kutyátok, hívd el magaddal megsétáltatni (ezt most jól megaszondtam).

Esetleg egy terápiás vásárlás? A legtöbb csajnak bejön! Egy új sál vagy valami bizsu is feldobja egy kicsit az embert!

2011. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!