Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnátok ezért a gyerekre?...

Haragudnátok ezért a gyerekre? Mit tennétek? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Meg akarnak verni a suliban többen is,és hiába akarom megbeszélni velük,nem megy, le se sz*rják! :S És az a baj,hogy c*gányok! Ma itthon maradtam,néztem neten sulit, de anyu tudja, meg apunak is mondtam,nem tetszett neki,nem mondott semmit csak elment, és arra gondoltam hogy erre a hétre ki iratom magam, hogy nyugodtan nézzek sulit, meg érdeklődjünk,ilyenek.

16L


2011. nov. 16. 08:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hirtelen jött és nekik is át kell gondolniuk. Adj nekik néhány napot, hogy emészthessék a felvetésedet. Hirtelen felindulásból nem jó ilyenben dönteni.


Nyugodtan add elő az érveidet, főleg azzal érvelj, hogy jobban tudnál tanulni egy másik intézményben (de vigyázz, hogy ez igaz legyen, egyébként többet nem fognak hinni neked).

Ne akard, hogy azonnal döntsenek, mert nem könnyű. Néhány napig csak beszélgessetek róla és ha már valamennyire megbarátkoztak a témával, akkor kezdjetek intézményt keresni.

Arra mi a garancia egyébként, hogy egy másik suliban nem találnának meg rossz arcok? Ezt a szüleid is meg fogják kérdezni.

2011. nov. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Persze, tisztában vagyok vele hogy ott se lesz zökkenő mentes az élet, de ebben a suliban a diákok 90%-a cigány. A tanárok sem tesznek semmit,én meg nem fogom halálra veretni magam. És ha van igazolásom, nem lehet baj belőle.
2011. nov. 16. 09:12
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd. Az én gyermekeim hozzád képest még kicsik, csupán elsős, és harmadikos. De volt rá példa, hogy átmentek másik suliba, mert valami ott zavarta őket. Jó, náluk nem verekedős, rosszarcos probléma volt, hanem "csupán" annyi, hogy nem tudott az akkor másodikos lányom tanulni, mert a tanár néni képtelen volt megfékezni egy rossz gyereket, aki mindig zavarta az órát. De probléma volt, és azt iskolaváltással orvosoltuk. Szerintem a szüleid is, ha megfelelően tálalod a gondod, akkor orvosolni fogják ők is.
2011. nov. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De az a baj,hogy anya meg elküld suliba,mikor tegnap még azzal jött hogy nem fogja nézni hogy sírva jövök haza,és hogy beszéljem meg apával. És ha nem akarnak át tenni?
2011. nov. 16. 09:20
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem fogok kibírni, főleg hogy még az osztályban MINDENKIT!! ellenem fordítottak, piszkálnak, beszólogatnak, nem tudok tanulni meg semmi. Tegnap is sírva hívtam fel apát.
2011. nov. 16. 09:22
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem akarlak bantani, de te mit tettel, hogy igy bannak veled? Es ne mondd, hogy semmit, mert azert nem akarnak megverni.

A szuleid helyeben en sem vinnelek rogton masik iskolaba, elobb megprobalnam megoldani a gondokat. Voltak mar bent az iskolaban? Beszeltek mar a problemaidrol a tanarokkal?

2011. nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Nocsak, mégsem az a baj, hogy cigányok, hanem hogy MINDENKI ellened fordult? Lehet, hogy veled van a baj, mélymagyarkám? De most ezért a kommentemért fel ne hívd sírva az apukádat, kicsi hatéves. Jaa, nem, 16...
2011. nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Hű de segítőkészek vagytok!


Nálunk is kiutáltak nemegyszer embereket, és ők se váltottak sulit, kibírták. De ha neked a suliváltás a megoldás, akkor ülj le a szüleiddel egyszerre, és beszéljétek meg.


Amúgy lelehet szállni a magaslóról kedves válaszolók!

2011. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az a bajuk,hogy nem adtam neki oda az ülepes nacim,meg az övem, hajvasalóm, nem adok neki pénzt és ilyenek.

És mindkettő baj! Hogy ellenem vannak az is. Nem tudom te hogy éreznéd magad hogy bemész a suliba,és akkor szinte az egész suli a semmiért meg akar téged püfölni,és egész nap csak azt hallgatod,hogy nem tudják mit keresel ott,mert hogy ott mindenki csóró,te meg a ruháiddal kitűnsz,hülye p*csa,ilyenek. Mikor nem csinálok semmit!

2011. nov. 16. 10:10
 10/16 anonim ***** válasza:
Te hajvasalóval jársz iskolába? Te vagy az egyetlen gazdag, aki tökéletes, rajtad kívül mindenki más csóró és cigány, akik mind a te pénzedet akarják? És a szüleid nem tesznek semmit? Ne ködôsíts már, ez akkora kamu.
2011. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!