Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erőltetik, hogy legyen kapcsol...

Erőltetik, hogy legyen kapcsolatom, de a súlyom miatt egyelőre nem akarom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy betegség miatt meghíztam és a családom meg tulajdonképpen az összes ismerősöm azzal nyúz, hogy hogyan öltözzek meg legyek csinosabb, mert hogy sok olyan pasi van, aki az ilyen alkatra bukik. Állandóan szervezkednek és megpróbálnak összehozni férfiakkal.


Viszont én nem akarok olyannal összejönni, akinek ez tetszik, mert nekem sem tetszik, nem tudom elfogadni és senki kedvéért nem maradnék kövér.


Még 10 kiló feleslegem van, de ez már nagyon lassan megy le, dolgozom az ügyön, de egyre kevésbé van kedvem kimozdulni, mert csak jönnek az egyébként bátorító megjegyzések, hogy mennyire sokat fogytam és jól nézek ki, meg hova fogyok és a győzködés, hogy pasizzak. Elmondtam a véleményem, meg se hallják.


164/68

21 L


2011. nov. 16. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Ugye ezt nem mondod komolyan,hogy 68 kg-val kövér vagy??

Végre egy nőies nő ,és nem egy csontcsikó.

Nyugodtan mozdulj ki bárhova,szerintem csinos lehetsz.

2011. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

164centisen sok a 68.

De az 58-55 tenyleg jobban hangzik.

2011. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Én értem mit értessz azalatt hogy nem akarsz olyan pasit akinek a teltebb alak jön be,de valahol mégsem értelek.

Az oké hogy nem akarsz olyan férfit aki a ducibbakat szereti,de ha igaz az hogy +10kg van rajtad,akkor azért az egy erős túlzás lenne rád hogy duci...

Remélem érted.Nem mindegy hogy +30kg-ról van szó vagy +10ről.

Az a pasi akinek egy +10kgos nő tetszik,azért rá nem mondhatjuk hogy telt idom kedvelő.

Persze,számít az hogy milyen pasit akarsz,de az a pasi akinek ennyi súly felesleg "taszító" az nem férfi,pontosítok-férfi,de a rosszabbik fajta.

Meg eleve rossz az,ha egy férfi a nő súlyának megfelelően választ magának párt.

2011. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem voltam elég egyértelmű. Már fogytam 15 kilót és mióta elértem a 75-öt, azóta hallgatom amiket fentebb leírtam.

Nem azért nem szeretek kimozdulni, mert kövérnek érzem magam, hanem mert rögtön kezdődik a műsor arról, hogy mennyire sajnálnak és milyen hülye vagyok.

2011. nov. 16. 18:37
 5/11 Ercsi1984 válasza:
85%

Az egyik dolog, ha nem akarsz pasizni, akkor ne pasizz. Ezt senki ne erőltesse, ezt te szabályozd. A másik, szerintem nem lehetsz kövér. A harmadik meg az az igazi pasi aki olyannak szeret amilyen vagy. (Még van egy pár ilyen)

Remélem segítettem.

2011. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon idegesítő lehet, hogy folyton ezzel jönnek, pedig te már megmondtad nekik, hogy nem értesz velük egyet. Sajnos sokan képtelenek elfogadni, hogy nem mindenki van egy véleményen velük, és csak mondják a magukét, szajkózzák ugyanazt.


Szerintem a legjobb, amit tehetsz, ha minden egyes alkalommal, amikor ezt előhozzák, elmondod, hogy ez a te életed, a te döntésed. Talán az is segít, ha először visszajelzed a véleményüket (egyszerűen ismételd el a saját szavaiddal, amit mondtak. pl: "Úgy gondolod, hogy már így is nagyon csinos vagyok, és igazán elkezdhetnék pasizni"), a pszichológusok szerint ez hatásos (lásd még: értő figyelem). Aztán megvárod, amíg felfogja, hogy felfogtad (pl. azt válaszolja, hogy "igen, így értettem" vagy ilyesmi) és utána mondod el a te véleményedet (hogy te nem így akarod).


Azt is mondd el, hogy zavar téged, hogy állandóan ezzel jönnek. Ez is egy ilyen kidolgozott módszer, én-üzenetnek hívják. Mondhatod például ezt: "Engem nagyon bosszant, hogy gyakran veszed elő a pasizás témát. A kimozdulástól is elmegy a kedvem emiatt." Az a lényeg, hogy egyes számban mondod ("engem"), megnevezel egy érzést ("nagyon zavar"), azt a viselkedést, ami ezt kiváltja ("előveszed a pasizás témát") és egy rád ható, negatív következményt ("nincs kedvem kimenni a házból").

2011. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, hihetetlenül hálás vagyok, pont ilyen megoldásra gondoltam, csak eddig nem is tudtam a létezéséről, de keresek hozzá könyvet! :)
2011. nov. 16. 18:45
 8/11 anonim ***** válasza:

A kilót is megírtad, a centit is, meg az életkort is. Ezek után nem értem, mi a gondod? Hiszen felnőtt ember vagy! Értsd: aki (elvileg) maga irányítja az életét.


Legközelebb mondd meg szépen mindenkinek, aki folyton irányítgatni akar téged és megszervezni az életedet, hogy köszi, de most már boldogulsz egyedül is és roppantul hálás volnál, ha a saját életükkel törődnének. Majd te törődsz a sajátoddal.

2011. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ők jót akarnak és azt hiszik, azzal tesznek nekem jót, ha átprogramozzák az agyam. Nem szeretnék pl. ruhákra költeni, amikor 5 kilónyira (és szerintem max 1-2 hónapra) vagyok attól, hogy beleférjek a régiekbe, de mégis állandó program, hogy vásároljunk meg kapok is ajándékba.

Persze, felnőtt vagyok, de nem akarok összeveszni a barátaimmal meg anyukámmal, de egyre ingerültebb vagyok.

2011. nov. 16. 19:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Pár éve volt a tvben ,hogy vannak férfiak akik hízlalják a párjukat,vigyázz nehogy ilyennel boronáljanak össze.
2011. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!