Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem megrekedt az életem...

Úgy érzem megrekedt az életem és a kapcsolatom. Volt már valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés
úgy érzem hogy most elvagyok de olyan langyos víz az egész. a barátom akivel sokszor szétmentünk, összejöttünk most elvagyunk 20 hónapja vagyunk "együtt" de olyan semmilyen az is. ő már középkorú 41 és a kapcsolat sem tart semerre, úgy érzem nem is akarja. összejárunk, elvagyunk de ennyi. nem is lehet vele ilyenekről beszélni. volt már valaki hasonlóan? úgy érzem a langyos vízben evezgetek és ennyi, ami jó is egyfelől de inkább nem jó. 21L
2011. nov. 12. 16:27
1 2
 1/16 anonim válasza:
31%

Miért 41 éves pasihoz jársz kúrni?


Saját korosztályodnak nem kellesz?

2011. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
válaszod nagyon hasznos volt, köszönöm
2011. nov. 12. 16:33
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Hát mindenképp válts. Ez nem fog javulni,ha eddig nem javult. 41 éves ember már tényleg le van nyugodva, gyereket sem akar? Azért van veled, mert még azt gondolja, hogy 21 éves vagy és nem is fogod rajta követelni a babát, nem úgy mint én tenném 35 évesen. Nem megbántani akartalak, de neki már kéne pedáloznia nálad gyerek ügyben. De ha ennyi évesen nem akar akkor csak szórakozni akar.
2011. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
elhiszem h kényelmes neki mert én nem nyaggatom ilyenekkel, de a gyerek dolgon kívül sem tart semerre az egész. mondjuk még én sem akarnék gyereket, de olyan pangás az egész. beszélni meg ezekről nem lehet vele, mert nem mond semmire semmit
2011. nov. 12. 16:45
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Gondoltam,hogy a gyerekkel jönnek majd, pedig ugyanúgy lehet kapcsolat gyerek nélkül is. Nekem például sosem lesz, akkor most komoly kapcsolatom sem lesz? Hülyeség.

Viszont nálatok tényleg gáz van.

Amikor beszélsz neki erről, akkor mit mond?

2011. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát már rég vetettem fel neki, mert kisebb kapcsolati dolgokról való beszélgetések során is inkább csak hallgatott míg én beszéltem. és már nincs is lelkierőm ezt felvetni mert úgy érzem süket fülekre talál
2011. nov. 12. 16:52
 7/16 A kérdező kommentje:
meg azt sem tudom mit mondjak neki.
2011. nov. 12. 16:54
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Hát, ha meg sem próbálod megbeszélni, akkor mi nem tudunk segíteni.

Nincs mit veszítened.

Kérdezd meg konkrétan a terveiről, érzéseiről.

2011. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
meg szerintem érzi is az ember ezeket, és én úgy érzem neki ez bőven elég. egyszer volt h azt hittük becsúszott egy gyerek akkor úgy viselkedett mint aki nem bánta volna, de mikor kiderült h szerencsére nem történt "baj" akkor egy szót sem szólt. mikor mondtam h jó h végül így lett akkor is csöndben volt.
2011. nov. 12. 16:56
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

A férfiak nem olyan módon nyilvánítják ki az érzéseiket, mint a nők.

Talán belül őrlődött, de nem úgy fejezte ki, ahogyan te.


Szóval lehet, hogy nem bánta a gyereket, de az is lehet, hogy a háta közepére sem kívánta.

Viszont ennek semmi köze ahhoz, amit irántad érez.


Én például iszonyúan szerelmes vagyok és ha terhes lennék akkor persze fájna, hogy nem tartom meg a gyereket, mert egy darab a páromból, de akkor sem kellene gyerek, viszont a páromért a csillagokat lehoznám az égről. Nem ezen múlik.

2011. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!