Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyerektartást a bruttó vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerektartást a bruttó vagy a nettó fizetés alapján számolja a bíróság? Akkor is kérhetem, ha a pasi nem akarta a gyereket de én megtartom?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Gyerektartást kérhetsz bármikor.A bruutó fizetés 20 %-át ítélik meg 1 gyerek után.Azért viszont el kéne gondolkodnod azon,hogy miért varsz 1 olyan ember nyakába gyereket,aki nem akar.nem gondoplsz a jövődre,a gyereked jövőjére,és a pasi jövőjére?Mindhármotok életét megkeseríted ezzel a döntéssel.Ha én gyereket szeretnék,és azt csak én szeretném,biztos,hogy nem tenném ki a gyerek apját ilyennek.én ezt egy kicsit aljas dolognak tartom.persze Te tudod mit csinálsz,csak nehogy az élet fizessen meg érte.
2010. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Nettóból számolják.Abból amit kézhezkap magyarul.Ha nem "akarta" a gyereket,akkor is megítélik.A gyereknek attól még van szükséglete,illetve az apja akkor is.Neked ,mint anyának kötelességed biztosítani azt,hogy egyszer mejd úgy is érezze(magyarul:ne neveld ellene a gyereket.Lehet hosszú idő,de egyszer majd rájön,hogy az övé is)
2010. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
A nettó bér alapján számolják.De nagyon szemét dolog tőled,egy gyereket olyantól szülni,aki nem akar gyereket.Nem csak a pasival szemben,hanem főként a gyerekeddel szemben felelőtlenség.Egy gyereknek apára is szüksége van.Ne csak a saját érdeked nézd.Gondolj arra,hogy Isten nem ver bottal:Megbánhatod később nagyon a döntésedet.Lehet,ha a gyereked nagyobb lesz,ő fog ellened fordulni.
2010. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Szemét k*urva vagy,ő nem akar gyereket mégis hogy képzeled hogy azért is megszülöd ÉS még pénzt is követelsz tőle?
2010. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Hé, most miért bántod? azt sem tudod mi van! És ha a pasi hagyta el terhessen? Na akkor?
2010. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Olvasd el ezt a linket,ez ugyan az,csak 1 apa szemszögéből.A válaszokat is érdemes elolvasnod.

2010. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki ismeretlenül és a körülmények nélkül le....ázott! Tényleg szakított velem mikor elmondtam neki, és véletlen volt, nem direkt. Nem őt akartam vele megfogni mielőtt valaki ezt gondolná. Szeretem őt. De ha tényleg nem fogja érdekelni soha, akkor legalább tudjak egy kicsit megélni is. Ha nem szeretném nem kellene a gyereke sem. Egyébként ő is le....ázott amikor elmondtam neki, több mint három év után. És ezek után könnyítsem meg az életét? Hát nem! Lehet, hogy szemét vagyok de most ez az álláspontom. Köszönöm azoknak akik normális stílusban válaszoltak a kérdésemre.
2010. jan. 1. 21:29
 8/14 Tubarózsa ***** válasza:
13%

19.01 es, Te meg egy szívtelen dög vagy. Ment volna abortuszta??? az tul.kép gyilkosság, aki meg nem veszi annak az meg szívtelen!


kérdezőnek: én sztem nem vagy qva v ilyesmi, én szüleim is elváltak, anyuval nőttem fel. igaz jobba maradtak, és sokat voltam apuval is.

Szóval, a gyereket szerintem se neveld majd ellene, mert szüksége lesz apára:)


nah szia

2010. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megvédtél. Eszembe sem jutott a gyereket ellene nevelni. Van már két gyerekem, és miatta elváltam. Szóval nem a pénzéért tartottam meg a babát. Bízom benne, hogy az első sokk után majd talán még magához tér. Sohasem vállalta fel a kapcsolatunkat, lehet, hogy ezután sem teszi, de hiszem, hogy a sors ezt akarta.

Aki meg nem tud két egyszerű kérdésre válaszolni az meg inkább tartsa meg a véleményét. Mindenki tudja ez kinek szól!

2010. jan. 2. 08:19
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

19.00:te beteg vagy.Miért fordulna egy gyermek a szülőanyja ellen,ha a szeretetben felneveli?Esetleg az apa ellen,aki sz@rik rá.

Rémes ez a rosszindulat,gondolom téged kevesen szeretnek,el se tudod képzelni,mi az.

2010. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!