Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kőtáblába van vésve, hogy én...

Kőtáblába van vésve, hogy én már sosem leszek szerelmes?

Figyelt kérdés

Engem úgy kerül a szerelem hogy az valami hihetetlen. Pedig nem vagyok sem csúnya, sem a belső tulajdonságaim nem olyanok hogy elriasszak bárkit is. Ezt mások is mondták. Igyekszem csinos, kedves lenni, és a legtöbb helyzetben elég optimista is vagyok. Egyszerűen csak nem zúg belém senki se. Ha kiszemelek valakit magamnak, abból se lesz semmi.

Nekem az van megírva, hogy soha nem lesz senkim se? Hagynom kéne az egészet?


23/L


2011. nov. 17. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam 27 éves koromig tartott ez az állapot. mondjuk azért voltak akik szerettek volna tőlem valamit, de azoktól meg én nem. Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer engem is utolér a kölcsönös szerelem. De így lett. Tudom, hogy ez nem vigasztal, de nincs okod elkeseredni.
2011. nov. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem szabadna görcsösen akarni.Légy csini,sexi és közvetlen a hapsikkal.Dumálj velük,legyél jó fej és keresni fogják a társaságodat.Én mikor 23 éves voltam,pont az ellenkező problémám volt.Egyszerre mindig több nő volt belém szerelmes,néha már kínos volt és fárasztó.Felcsöngettek,hívogattak,leszólítottak.Ez most gizdán hangzik,de így történt.Bezzeg most hogy őrülnék neki,így 37 évesen.

Szóval fel a fejjel,biztos belebotlasz majd a nagy Ő-be.Csak türelem és sok sikert!

2011. nov. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 eszta41 ***** válasza:

Előbb-utóbb biztos,hogy találkozni fogsz a nagy Ő-vel.

Érdemes rá várni, és nem beleugrani felemás kapcsolatba.

Legyél nyitott, járj társaságba, de ne akard mindenáron.

És egyszer csak ott terem, lehet, hogy akkor, amikor a legkevésbé számítasz rá.

Sok sikert!

2011. nov. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szinte szó szerint így voltam én is. Egy idő után elkezdtem gondolkozni, hogy az összes esetben az egyetlen közös nevező én vagyok. Vettem egy mély levegőt és néhány sikertelen kapcsolatkezdeményt felhívtam, hogy nem akarok semmit, csak konstruktív kritikát, mondják el, miért alakult így. Tíz emberből kb hat az első meglepetés után annyit mondott, hogy görcsösen akartam, nagyon látták rajtam és nem is tudatosan, de ettől felkötötték a nyúlcipőt.

Nem esett jól, de megköszöntem a segítséget, majd leültem végiggondolni.

1. Mi a problémám?


Az, hogysenkivel se sikerül hosszútávú, stabil kapcoslatot kialakítanom.


2. Mit tehetek?


Felhívok néhány érintettet és őszintén megkérdezem, hogy az ő szemszögükből mi történt.


3. Tudom, hogy mit rontottam el, tudok változtatni rajta?


Igen, túl görcsös voltam. Tudok rajta változtatni, tudatosan odafigyelek, hogy ne ragaszkodjak, csak "szórakozzak" és egyszerűen a magánéletem elé soroltam a tanulmányaimat, munkámat az összes energiámat átsöpörtem ezekre a területekre.

Veszthetek ezzel valamit? Nem, mert pasi eddig se volt, legrosszabb esetben ez változatlan marad, viszont lehet sok pénzem tanulással,munkával és így számos más örömforrásra nyitok magamnak lehetőséget.


Így is tettem, rá egy évre találkoztam a férjemmel. Akkor voltam 24 éves.

2011. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiába mondják,hogy mindenkinek megvan az úgynevezett másik fele.Neked is.Légy türelmes és kedves,járj nyitott szemmel,és ne rakd túl magasra azt a bizonyos lécet.Sok sikert!
2011. nov. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minél kevésbé akarod a kapcsolatot, annál jobban összejön.

Tapasztalatból mondom.

Ha nem törődsz azzal, hogy milyen benyomást teszel, akkor a férfiak jobban futnak utánad.

Nem tudom, miért van így, de így van.

Engem állandóan környékeznek a férfiak, folyton udvarolnak, akárhová megyek is.

Azért, mert tényleg nem törődöm azzal, hogy "vajon mit gondolhatnak", nem pózolok, nem játszom meg magam.

És azért nem törődöm vele, mert egyetlen ember van, aki érdekel engem, ő meg más nő párja, és puhap.öcs elválni miattam. Pedig érzem, hogy engem szeret, de ilyen nyámnyila, nyomorult alak ebben a kérdésben.

Nincs köztünk kapcsolat, mert berágtam, és mondtam, hogy ne alázgasson, és ne hitegessen, nem leszek második, vagy normálisan vagyunk együtt, vagy sehogy.

Hát, egyelőre: Sehogy.

Csak ő van a fejemben, más férfira rá se nézek, de a férfiak ezt nem tudom miért, de vonzónak találják.

Talán azt, hogy nem hányom-vetem magam, vagy nem akaszkodok senkire, vagy elvagyok a magam gondolatai között.

Én ŐT szeretem, senki mást nem tudok elképzelni, mások meg engem szeretnének, én viszont velük nem tudnék kapcsolatot kezdeni.

Ez is egy pocsék helyzet.

2011. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egy kicsit felvidultam :) Akkor van még remény :)))
2011. nov. 17. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!