Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe? SOS

Mit tennétek a helyembe? SOS

Figyelt kérdés
Abba a szituációba vok,h a szüleim segítségére kényszerültem,2 gyerekkel vissza kellett költöznöm hozzájuk...nagyon elevenek,mden rosszat megcsinálnak együtt...gyerektartással együtt kapok 65 ezret,ebből frankón lenyúl apám 40ezret,amit tudok megcsinálok itthon,dolgozni nem tudok,mert a kisebbikkel még gyesen vok,kis faluba lakunk,bölcsi nincs,szóval erre nincs módom!Apám mdenbe beleköt,ha elmegyek itthonról a gyerekkel az a baja,ha itthon vunk a gyerekek hangoskodnak az a baja,ha főzők és gyerek rosszat csinál,akk az a baja,ha sz.gépnél vok az a baja,ha vki hív,telefonálok,az a baja...egy szóval tök mind1 mit csinálok,semmi nem felel meg neki,én meg a gyerekek vok az oka,h ő beteg...ami hozzáteszem nem most kezdődött,ha nem évekkel ezelőtt...
2011. nov. 17. 20:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom nem lenyúlja azt a pénzt, hanem a rezsit/kaját fizeti belőle. Ami szerintem nem is sok 3 főnek... A gyereket meg meg kell nevelni.Én befognám a számat, örülnék ha valaki befogadott volna egyáltalán.
2011. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
TE úgy beszélsz,mint ha szánalomból fogadtak vna be!Ember a gyerekük vok...40ezer a rezsi,marad 25 abból lássam el magunkat!Hát köszi,kerülj az én helyembe,és örülj neki,ha tudsz mit enni!!!!!Nem okoskodni kell itt!!!!
2011. nov. 17. 20:44
 3/19 A kérdező kommentje:
És amúgy meg 2,azaz KETTŐ gyerekem van,ha nem olvastad vna rendesen....
2011. nov. 17. 20:47
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

És te meg a 2 gyerek, az nem 3?

Kérdésedre válaszolva..

Először megpróbálnám vele megbeszélni, hogy a rezsire kevesebbet adok, vagy akkor főzzünk közösen, de akkor ne csak én vegyek hozzá.. Vagy ebben a 40-ben mi van benne?

2011. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudok olvasni, úgy értettem hogy Te plusz a két gyerek.

Az 3.Nem???

Apádról szó sem esett, gondolom ő a saját pénzéből intézi a rezsirészét...

2011. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem arra írtam...ha nem azt írtad h a gyereket kell megnevelni...gyerekek helyett....de nem ez volt a kérdés...40be csak a rezsi van...ezen felül pelenka,ovi,ruha,meg még a gyerekeknek nyalánkság nem is volt....van telefonszámla,meg internet is....és kinek elég 25ezer egy hónapba?!Sztem még egy szinglinek se....
2011. nov. 17. 20:52
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Kaját nem említetted.. Az benne van a 40-ben?
2011. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ebbe a 40be csak a rezsi van benn...hébe hóba hoznak joghurtot,túrórudit,meg nagyon nagyon ritkán egy egy csomag pelust,de a legkisebbet....
2011. nov. 17. 20:58
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 gyerekkel nem is költöztem volna haza..

Meg is értem apádékat.Ahelyett hogy idősebb korukra végre pihenni,lazítani tudnának,de mégsem mert visszamentél két neveletlen gyerekkel.Jól írta az első.A gyerekeket meg kell nevelni,neked meg mielőbb más megoldást kell keresni..Addig meg tűrni kell..

2011. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Most is lepontoztalak,meg ha írsz megint le is foglak,sőt a moderátor felé is jeleztem...Előzőnek:Ők ajánlották fel h jöjjek vissza,aláírom,sokat dolgoznak,de amibe tudok segítek,ha tehetem,elmegyek sétálni a törpékkel,h pihenhessenek,de az se tetszik nekik...megfőzők,nem ízlik,befűtök,nem tetszik,kitakarítok,nem oké...akk?!Én úgy érzem mdent megteszek....
2011. nov. 17. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!