Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tevo legyek? Adnatok...

Mi tevo legyek? Adnatok tanacsokat? En vagyok a hibas a gondolataimert?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy a ferjemmel 8 honapja hazasodtunk ossze. Ez ido alatt lelkileg es idegileg teljesen kikeszultem. Semmit nem foglalkozik velem ram se nez, hozzam se er, hozzam se szol. Havi egy szex van ha esetleg kezdemenyezek. Mar ha egy ferfi veletlenul hozzamer attol is valami elkepeszto jo erzes. Es mindig fantazialok ferfiakrol aki ereztetne velem hogy szeret, megbecsul, megnevettet. Nem szeretnem ha megcsalas lenne a vege
2011. nov. 18. 15:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát ha eddig nem volt ilyen és nem mond semmit neked,akkor majdnem biztos vagyok benne, hogy duzzog valamin.
2011. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem duzzog. De ezt a helyzetet nem birom sokaig elviselni. Egyebkent nem ilyen volt odaado kedves stb volt es ereztem hogy szeret.
2011. nov. 18. 15:56
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor viszont nincs más tippem.

Próbáltad már felhozni neki, hogy ha nem változik elköltözöl és tisztességtelen, hogy nem mondja a szemedbe a gondjait?

2011. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Válj el. Vagy csak egyszerűen hagyd ott. Aztán majd ha erre sem lép semmit, akkor elválsz.
2011. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!