Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek komolyan gondolja...

Szerintetek komolyan gondolja velem, szeret engem egyaltalan?

Figyelt kérdés
A parom nigeriai,mar lassan 3 eve vagyunk eggyutt.En szinte mindent tudok nigeriarol o meg meg csak a magyar zaszlo szinet se tudja sorrendben.A himnuszt nem is hallotta meg.Kezdek ketelkedni ebben az egesz kapcsolatban,o azt allitja szeret engem meg babat is szeretne stb....Nemtudom mit gondoljak ezek utan!
2011. nov. 18. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha a Tescóba jársz, rajongjon a Tescóért, és tudjon mindent a történetéről, költségvetéséről stb., különben nem vesz komolyan?
2011. nov. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aztán nevelheted egyedül a gyereket... mindig ezt csinálják.
2011. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Szóval ha nem ismeri Magyarország vízrajzát, akkor már nem is szeret igazán?
2011. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem a vizrajzrol van szo,hanem arrol hogy azert alapveto dolgokkal legyen tisztaban a parja szarmazasat illetoen.Kedves utolso Te hogy erezned magad az en helyemben?
2011. nov. 19. 09:25
 5/10 anonim ***** válasza:
mi köze ennek ahhoz hogy szeret??jééézusom..ez valami vicc ugye?
2011. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A tapogatózásod helyes, de nem érzelmi alapon hanem intelligencia alapon kell ezt megközelíteni.


Attól mert valaki nem járta ki a 8 általánost se, attól még tud szeretni :) ez kb ennyit tesz. Úgyhogy a válaszom az, hogy attól még hogy nem érdekli Magyarország, nem érdekli a kultúrája és úgy ahogy van semmi, nem jelenti azt hogy téged nem szeret.


A valós felvetés itt az lehet, hogy való-e hozzád egy olyan férfi, aki valószínűleg a saját kultúráját sem ismeri igazán. Aki intelligens, az máshol is az marad. Ergo, ha ennyire tájékozatlan és érdektelen, akkor valószínűleg otthon is az volt. Ha neked igényed az, hogy a társad egy értelmes, érdeklődő valaki legyen, akire fel tudsz nézni, és a színvonala ne legyen a béka feneke alatt, akkor keress másik pasast.


Nekem is volt külföldi pasim régen, nem fekete férfi, de mondjuk ez mindegy. Ő tanulni jött ide, és azonnal elkezdett magyarul tanulni, és folyton kérdezett, meg olvasott Magyarországról. De ő alapvetően egy értelmes művelt valaki volt, annak ellenére, hogy műszaki suliba járt. Aztán volt olyan magyar pasim is, akit elkezdetem szégyellni hogy milyen tudatlan.. Ott is hagytam.


Tudod egy tartós kapcsolathoz pusztán a testi vágy kevés :) én elhiszem hogy te még szerelmes vagy ebbe a hapsiba, de hidd el nekem, hogy ha ez a vonzalom nem társul szellemi vonzódással is (hasonló érdeklődési kör, valami mire felnézel, amit eddig elért, vagy tudod hogy valamiben nagyon ügyes, és egyébként okosnak tartod stb...) szóval ha nem látod ezt a másikban, akkor nagyon hamar rájössz, hogy a másik sokkal tudatlanabb nálad, és kiábrándulsz. Ez nagy valószínűséggel be fog következni. Mert ha agyilag passzolnátok egymáshoz, akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést.

2011. nov. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A többiekkel ellentétben én értem, mire gondol a kérdező. Ha valakit imádok, szeretek, érdekel a kultúrája, környezete, származása is. Nekem eddig csak magyar férfiak voltak ez életemben, 2-szer voltam szerelmes, és emlékszem, hogy mindkét alkalommal kiműveltem magam az érdeklődési körükből, utánanéztem a lakóhelyüknek, iskoláik honlapját nézegettem, órákig képes voltam nézni a gyerekkori fotóikat... Na ez a szerelem. A párod vagy bunkó és nincs erre prioritása, vagy nem szeret annyira mint te őt.
2011. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Ez inkább rajongás lehetett.
2011. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez inkább rajongás lehetett.


A szerelem egyrészt rajongás:P

2011. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszer majdnem zaklató is lettem, de ennyire akkor sem rajongtam.
2011. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!