Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem zavarja ez egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem zavarja ez egyáltalán? Vagy nem gondolja hogy bejön neki?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. A barátom 25 éves. Már több mint 1,5 éve együtt vagyunk. Éppen költözésben van, ezért most egy 3 hónapja megint otthon lakik. Én gyakran vagyok náluk. 5 testvére van, és az egyik nővére kicsit furcsa. Nem úgy viselkedik vele mint a testvérével, távolság van köztük. Ennek a nővérének van egy legjobb barátnője. Ő meg mindig a barátomon lóg, amikor náluk van. Ha akarja ha nem. Egyszer nála voltam, filmet néztünk, egymás mellett feküdtünk. És bejött ez a csaj, ráült a barátomra, és elkezdett vele bírkózni. De még az sem érdekelte hogy ott vagyok mellette. Akkor mondjuk elbeszélgettem vele, meg a barátom is, de utána 2 napra rá ugyan ezeket csinálta. Állunk a konyhában, mögé áll, ölelgeti, puszilgatja...olyan mintha azt hinné a lány hogy együtt vannak...Most mondjuk, jó nem azt mondom hogy egyáltalán nem zavarja a barátomat, de amikor nem vagyok éppen ott ki tudja hogy reagál..mert amikor ott vagyok ugye elküldi meg minden, de...számomra nyilván való hogy bejön a csajnak. Neki talán nem az? Vagy miért így reagálhat rá? Egyszer mondta is nekem a barátom nővére, amikor kérdeztem a barátnőjéről, hogy vajon miért ilyen, hogy szereti a színes bőrű fiúkat...(?)mondjuk gondolom ennek semmi köze a dologhoz, de lehet azért barátnők ők ketten, mert nem csak a nővér, de a barátnő is elég fura. Előre is köszi a válaszokat!
2011. szept. 18. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a párod túl inteligens, és nem akarja csúnyán elhajtani, csak szépen. De az ilyen ribancokkal ez nem fog menni. Én a helyedben beolvasnák neki szépen, hogy vegye már a lapot, nameg a pasidnak is mond meg, hogy téged ez nagyon zavar. Ha szépszóval nem megy, adj neki egy pár pofont! 19/F
2011. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legtöbb ribancnak mindig az kell, akinek már van valakije.
2011. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!