Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak miért vicces az,...

A pasiknak miért vicces az, hogy egy baráti társaságban azzal poénkodnak, hogy melegek?

Figyelt kérdés
És, hogy az "asszony" az alibi...
2011. nov. 19. 00:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
3 exem volt abbol ketto sosem poenkodott ilyennel a harmadikrol meg utolag kiderult hogy biszexualis. na o nem is vetette meg ezt a temat. allandoan ezzel poenkodott.
2011. nov. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi viszonylag kesön talalkoztunk a ferjemmel, de elsö evekben mas ok miatt meg nem akartunk gyereket, es ez sokaknak "szemet szurt". Egy 2 gyerekes csaladapa a rokonsagbol egyszer egy olyan megjegyzest tett a ferjemnek, ami erre utal, persze ugy nezett ki, mintha poennak szanna. En nagyon csodalkoztam, mert öszonten szolva en olyan nöiesnek erzem pont a "viccelö" kisugarzasat (hiaba a 2 gyereke), es egyaltalan, hogy merülhet fel benne ilyesmi, hogy mi alapjan. A ferjem sem vette eppen viccesnek, de elengedte a füle mellett a bekesseg kedveert. Itthon megbeszeltük: megvan a velemenye rola... Tehat kerdesedre: ö közel sem tekinti viccesnek. Ez kb 4-5 eve volt, azota azt hiszem, a "viccelö" el is valt (vag a testvere?). Mas szituban meg en sem hallottam meleg-poenkodast ferfiak között.
2011. nov. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem mozogsz túl jó társaságban, az a nagy gond. Az ilyen vicc abból fakad, hogy a másság szexuális tabu. Az ilyet a közösség elfogadja, azonban ez hosszú folyamat, bizonyos szellemi érettség kell hozzá. A gyerekek és a kamaszok szoktak viccelődni a tabukkal (egyfajta tapogatózás, hol a határ, meddig mehet el a vicc örvén, és hol sért közízlést), aki felnőtt létére megragadt ebben, az szellemileg nem érett, vagy a társaság olyan, hogy levetkőzik a felnőtt viselkedési formákat, mert pl. régi barátok, iskolai cimborák, akikkel együtt nevettek ezeken a poénokon tíz-húsz éve is, és úgy érzik, együtt fognak nevetni tíz-húsz év múlva is. Ki fogják nőni, ha nem, akkor az a férfi az élet más területén is ugyanolyan gyerekes marad (erre figyej, a gyerekesség egyik megnyilvánulási formája az önzőség! - és ez gyakori).

Nem érzik a határt, és ez számukra változatlanul az alpári vicc kategória. Ha zavar, és ott vagy a társaságban, próbálhatod terelni a témát, vagy egyszer beszélgess el valakivel, aki ezen viccelődik, hogy szerinted ez nem vicces, és téged sért, hogy nem tart elég jó nőnek ahhoz, hogy egy ilyen "homárt" "megtérítsen a heteroszexualitás felé". Talán a hasonszőrű poénból ért, és felhagy vele.

Az én barátom is gyakran ilyen a régi haverokkal, de van egy olyan felsőbbrendű "anyám, hová kerültem" pillantásom, ami ugyan önkéntelen, de olyan tanárnénis, hogy abbahagyják az alpári viccelődést. De egy értelmes határig elviselem, csak amikor nagyon rápörögnek a témára, az zavaró.

2011. nov. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye szokás náluk,és nem csak a primitívek és a kamaszok csinálják,hanem épeszű,felnőtt férfiak is.Hogy ez miért jó,vagy vicces nekik,azt én sem értem.
2011. nov. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Pont ez a helyzet nálunk is. Komoly, harmincas pasik, általános iskolás koruk óta ismerik egymást, és van köztük 1-2, aki mindig előhozza ezt a témát, és olyan jókat nevetnek rajta, aztán persze a többi is benne van, mert hát nevetni mindenki szeret. Mióta külföldön egyszer közölték párommal és a haverjával, hogy egy munkatársukat nem zavarja, hogy ők egy meleg pár, azóta párom (és a haverja is) leszokott róla, de mióta hazajöttünk, kénytelen "alkalmazkodni" és persze benne van a hülyeségben ő is (a gyerekkori barátaival). Szerintem ez nem IQ vagy felnőttség kérdése, egyetemet végeztek (nem lilaköd-ruhatáros szakon), dolgoznak, stb. Azt pedig, hogy a "felbujtók" melegek, vagy biszexek lennének, nem tudom elképzelni, mert amikor komolyan beszélnek, nem idétlenkednek, semmi jelét nem mutatják (meg senki se tapiz senkit és hasonlók, nőiesnek se mondanám őket).
2011. nov. 19. 10:58
 16/19 A kérdező kommentje:
"Ki fogják nőni, ha nem, akkor az a férfi az élet más területén is ugyanolyan gyerekes marad (erre figyej, a gyerekesség egyik megnyilvánulási formája az önzőség! - és ez gyakori)." A párom nem gyerekes, nem önző és tudom, hogy őt is zavarja, mert beszéltünk erről, de a többiek olyan jókat nevetnek ezen a témán, hogy nincs szíve elrontani. Amikor a társaságból csak 1-2 emberkével találkozunk, akkor mindenki normális, de ha összejön a banda, akkor borzalom. Terelni esélytelen, hallgatni szörnyű, és most rajtam kívül mindegyik felesége babázik (illetve 1-nek külföldön van a barátnője), így inkább nem is megyek párommal, ha a barátaival találkozik, mert még női szakasz sincs.
2011. nov. 19. 11:05
 17/19 anonim ***** válasza:
Az én munkahelyemen hallok ilyet pasik között,legtöbbször a dohányzóban.Egy kialakult haveri körről van szó,itt ismerkedtek meg.Ez bizonyos pontig még vicces is,mert esküszöm úgy mórikálják magukat,mint azok,akik elmennek egy meleg felvonulásra.Viszont egy idő után irtó gusztustalan,mert eszembe jut,hogy ezek itt mennyire gyerekesek,és sajnos homofób viccekkel is dobálóznak.Anno szórakozóhelyen is belefutottam ilyenbe,de valamilyen szinten elnéztem neki,hiszen olyan részegek voltak,hogy a bárszékről alig tudtak felállni.Viszont a normális,józan embereket nem tudom megérteni.
2011. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A párom társaságánál is megy ez a téma, de ahogy mondtad, ők sem lépik át az egészséges határt, nincs tapizás, meg egyéb durvulások, csak odaszólogatások és ezen nagy röhögések. Én erre általában annyit szoktam mondani, hogy "jólvan drágám pasival csalhatsz", a többit rájuk hagyom, annyira én sem tartom viccesnek, hogy órákig röhögjek rajta. Huszon éves felnőttekről van szó, nem kósza kamaszkori hóbort, a párommal nagyon jól megvagyunk, egy komoly gondolkozású embernek tartom és egy pillanatig sem fordul meg a fejemben, hogy lenne benne némi ferde hajlam. Elkönyveltem annak, hogy kicsit fura a humorérzékük, de ha nekik ez a poénos, én nem rontom el az estéjüket! :)
2011. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de elég gyerekes viselkedésre vall. Aki így akarja bizonygatni a "férfiasságát" ott más bajok is vannak.
2019. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!