Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan osztoszkodjunk a válás...

Hogyan osztoszkodjunk a válás során?

Figyelt kérdés
Miközbe azon vagyok, hogy a feleségemnek megkönyitsem az újrakezdést a jövőbe ő mégis utálatosan, gusztustalanul, ingerűlten viselkedik velem. Azt szeretné ha minnél alőbb kiköltöznék a családi házból. Mindig a gyerekekre hivatkozik, hogy ha valamit magammal viszek azt töllük viszem el mert akkor azt neki mégegyszer meg kell vennie. Valamivel nekem is új életet kell kezdeni, üress lakásba nem élhetek. Ti hogy csinálnátok?
2009. máj. 11. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fele fele aztán heló. Ha már így férgeskedik akkor vegyen csak szépen meg mindent. Főleg ha te mész el a házból és nem ő.
2009. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A házat ha tudjuk eledjuk és az feleződik, de a többi dolgon van a vita.
2009. máj. 11. 09:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ha elválnék,akkor a vásárolt dolgokból azokat vinném,amire a gyereknek szüksége van,meg a talált lakástól függően néhány apróságot.Bár,én sosem voltam híve a rossz válásnak,és a gyerek érdekei miatt mindenképpen erőt vennék magamon,még, ha el is mérgesedne a férjemmel a viszony.De ő mégis csak a gyerek apja.Ezt kellene elmagyarázni a nejednek.Addig is költözz külön szobába,ha lehet.
2009. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindennek a fele a tiéd.PL.,ha van egy ÚJ ülőgarnitúra,aminek az értéke 200.000,és ő megtartja,azon értékben vihetsz te is valamit.Ha van egy "régi"hűtő/mondjuk ér 30.000-et/,akkor az mellé viheted pl.az ebédlő asztalt+a székeket/ami mondjuk ér 170.000-et/.Próbáljátok megbeszélni,mert a bíróságon sem szeretnek ilyesmivel foglalkozni.A gyerekeken keresztül pedig ne hagyd magad befolyásolni.Nálad is kell majd valamire ülniük,feküdniük,valamiből enniük.
2009. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fele-fele. Így fair. Válás után is segítheted a gyermekeidet a hiányzó cikkekkel. És akkor az az övék lesz nem a volt nejedé.
2009. máj. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!