Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más vagyok mint a többiek és...

Más vagyok mint a többiek és így nem találok párt?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és teljesen másképp gondolkodom a világról mint a velem egykorú társaim.


Engem nem érdekel hogy kinek mennyi pénze van, sokkal többre becsülnék egy szép, őszinte érzelmeken alapuló kapcsolatot.

Nem várnám el senkitől hogy eltartson és fizessen helyettem mindent, sőt, volt hogy rosszul éreztem magam azért mert egyszer a barátom fizetett egy étteremben mindent.

Soha eszembe sem jutott hogy megcsaljam vagy átverjem a barátomat.. számomra természetes hogy ha szeretek valakit akkor tisztelem annyira hogy nem csalom meg, vagy hazudok az arcába.

Nem dohányzom, nem iszom magam részegre soha. Imádok főzni, sütni és segíteni másoknak.

A külsőmmel elégedett vagyok, de néha azt kívánom bárcsak csúnyább lennék... Ha rám néz egy pasi, az az első gondolata hogy de jól megtömködne hátulról... A fenekem kidudorodik szép ívesen, a derekam pedig vékony, a melleim közepes méretűek, 170 cm vagyok. Az arcom mint egy babáé; kislányos, és szeretem kifesteni magam. A mosolyomra sokan felfigyelnek, azt mondják nagyon szép, aranyos, tündéri. Ezek ellenére nem találok párt magamnak, pedig rám nem lehet azt mondani, hogy ribancos plázacica vagyok, mert nem öltözködöm kihívóan, inkább csajosan. A velem egykorú társaimat egyáltalán nem érdeklem, pláne akkor nem ha megtudják hogy nem vagyok hajlandó 2 hét után sz*pni -.-'

Rengeteg társam hülyének néz ezekért, mert én ilyen vagyok. De azért hogy társra találjak, nem szeretnék megváltozni mert az nem én lennék már. Normális munkát sem találok, mert minden főnököm meg akart d*gni.

1 barátom volt, ő is átvert és kirúgott, mert túl tapasztalatlan voltam az ágyban, és többet várt tőlem. Én hülye neki adtam az ártatlanságomat:(


Kérdésem a következő, hogy mi a probléma velem? :/

Már nagyon régóta nincs senkim.

Kicsit összevisszára sikerült az írás, elnézést!


2011. nov. 19. 16:34
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj veled hogy túl különlegesnek tartod magad. Végig süt ebből az írásból a dicsekvés.
2011. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
9%

Nem veled van baj, hanem a világgal.

Ejj, de kár, hogy túl fiatal vagy...

2011. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Miért, te mennyi vagy?:)
2011. nov. 19. 16:41
 4/53 anonim ***** válasza:
44%
van még férfi aki értékeli, majd megtalálod
2011. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Azt veszem észre, hogy akik az ellentéteim, ők sokkal könnyebben találnak párra, ezért gondolom azt hogy teljesen más vagyok mint ők.
2011. nov. 19. 16:44
 6/53 anonim ***** válasza:
12%

2. vagyok.


Öreg... Majdnem 32.

2011. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
95%

"A fenekem kidudorodik szép ívesen,...az arcom mint egy babáé..."

Te hány évesen vagy ennyire elszállva magadtól?

2011. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
96%
nem írtál amúgy csak felszínes dolgokat magadról, ezzel nincs eddig semmi gond majd találsz valakit aki nem a testedért szeret, viszont erről nem írtál semmit, hogy akkor miért szeressenek? milyen dolgokat szeretsz csinálni? hobbik, suli, elfoglaltságaid ? mert azt írod hogy olyan különleges vagy, de rengeteg lány gondolkozik még így mint te, csak nem hallani róluk sokat mert nem ők vannak a középpontban
2011. nov. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

Tényleg úgy gondolod hogy túl fiatal vagyok hozzád képest kedves majdnem 32 éves? :)


Azért írtam külsőségeket magamról, mert sok lány kidobja hasát mellét és kitolja a fenekét, csak hogy elcsavarja a másik fejét.

Én meg pont hogy nem, mégis mindenki meg akar dugni :S

Az arcomról mindenki így fogalmaz, azért írtam le szó szerint. Szerintem nem vagyok beképzelt.

2011. nov. 19. 16:57
 10/53 anonim ***** válasza:
11%
Túl szép vagy, ezért a rendes fiúk nem mernek kezdeményezni, csak a macsók meg a pénzes pasik.
2011. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!