Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt, hogy dolgozzam fel? A...

Ezt, hogy dolgozzam fel? A rokonom háborús bűnös.

Figyelt kérdés

Kiderült ,hogy egy hovát rokonom aki katonatiszt volt(apai ágról) börtönben ül mert a háborúban szerb civileket, nőket és gyerekeket is agyon lőtt.


Ezt ,hogy dolgozzam fel ,hogy ilyen családból származom?


2011. nov. 19. 23:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelne. Semmi közöm hozzá. Értem, hogy "vérrokon", de rokonnak tartod? Szerintem nem...

Akkor meg nem értem mi a probléma?

Ő se tart annak Téged valószínűleg...úgyhogy ennyi..

Ennyi erővel a legtöbb ember tükörbe se nézhetne, mert a legtöbbünk valamelyik őse pl. részt vett a világháborúban.


Az hogy valaki háborús bűnös -e, az meg a jelenlegi kormányhatalomtól függ leginkább..a parancsot mindenkinek teljesítenie kell.

2011. nov. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
ne ítéld el annélkül hogy ismernéd a körülményeket. lehet hogy ott állt mellete a katonai felettese, és akkor vagy megteszi hogy lelövi az ellenséget, vagy hazaárulónak titulálják, és vagy katonai bíróság vár rá, vagy helyben agyonlövi a felettese, és akkor te se születhettél volna meg...
2011. nov. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
ui (off): háborúban nincs törvény, vagy van, de akkor minden ember nemzetként viselkedik. utólag ítélkezni, az új idők törvénye alapján elég felelőtlen
2011. nov. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Örült idők voltak és akkor az sok ember jellemét bedarálta. Béke időben lehet volna jó ember is, háborúba meg sokan elaljasodnának, köztük olyanok is akik pálcát törnek az ilyen bűnösök felett.


Minden esetre apáink bűne nem a mienk, de tanulni kell belőle, mert másként az lesz.

2011. nov. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Te tetted?

Nem.

Ez nem genetika! Az embert nem a származása határozza meg, hanem a döntései, az hogy ő hogyan éli az életét.

2011. nov. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Azert azt tudni kell, hogy egy olyan kozegben, mint a haboru, az ember elvesziti az itelokepesseget es tesz olyan dolgokat, amit amugy nem tenne. Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy jupi, de jot tett az illeto, vagy nem rossz amit csinalt, csak azt, hogy en megertem.
2011. nov. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

És akkor mi van? Nem Te húztad meg a ravaszt.

A szerbek meg Vukovárnál meg Sebrenicánál megelőzték a vérszerinti rokonodat olyan 20-25ezer civillel többet gyilkoltak meg.

2011. nov. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A szerbek sokkal több horvát civilt öltek meg, mint a horvátok szerbeket!
2011. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez annak a tipikus példája, amikor épp nincs semmi, amin sajnáltathatod magad, szóval keresel valamit. Te is tudod, hogy szánalmas ezen nyavalyogni, nincs rajta mit feldolgozni.
2011. nov. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

12:11-es


Nem a szerbeket védem,de valószínűleg nem hallottál még a jasenováci haláltáborról,ahol a második világháborúban 200-400 ezer szerbet öltek usztasák.Mindkét oldal undorító mocskosságokat követett el egymás ellen!


Egyébként nekem is van rokonom aki hágában ül,és abszolút nem érzem magam kisebbnek miatta,de mindenképp titkolom a horvát és bosnyák emberek előtt.Tedd te is ezt.NE HANGOZTASD!Ennyi.A tetteikkel nem neked kell elszámolnod

2011. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!