Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Indulhat egy kapcsolat így?...

Indulhat egy kapcsolat így? Vagy veszett fejsze nyele?

Figyelt kérdés

Szereplők: 24/N és 27/F. Külföldön, munkahelyen ismerkednek meg. A férfi öthónapos kiküldetésben van, de elképzelhető hogy maradna, a nő ott él. Elkezdenek randizni, minden nagyon ígéretes. Alig két hét randizás után a férfi bevallja, hogy egy barátnője jönni fog meglátogatni, még akkor szervezték meg mielőtt N-nel megismerkedett volna. A férfi állítja, hogy sokat jelent neki ez az induló kapcsolat, és bár ne hívta volna azt a lányt, de nem mondja azt N-nek, hogy nem lesz köztük a 'látogató'val semmi, korábban volt már szex köztük, és valószínű most is lesz, de ennél többet attól a nőtől nem akar.


Ugrás előre, látogató megérkezik, céges összejövetel, ahol N is ott van. Látogató ölelgeti F-et, ő viszonozza, N pedig nagyon szomorú. Megkérdezi mi is a helyzet, F mondja neki, hogy a csaj nem a barátnője, de ez alatt a 6 nap alatt vele van, ő megmondta előre. Kollégák tudnak arról hogy N és F randiztak, ezért N megalázónak érzi hogy F egy másik nőt ölelget.


Kérdésem:

1- szerintetek van N-nek joga féltékenykedni? a kapcsolat közte és F között végülis még el sem kezdődött...

2- ha F gerinces pasi lenne, bevallaná a látogatónak, hogy alakul egy másik nővel egy kapcsolata, és inkább ne legyen köztük semmi? Vagy ezt nem teheti meg, ha már szegény lány ideutazott hozzá, és úgymond előjoga van, mert korábban lett megszervezve minthogy N megismerte F-et?

3- Nektek egy ilyen sztori elég lenne hogy kiábránduljatok F-ből, vagy elnéznétek a kapcsolat friss státusza miatt?


Köszönöm mindenkinek, aki elolvassa és válaszol.


2011. nov. 20. 12:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Látogató az otthoni tartós kapcsolata F-nek, csak ezt nem vallja be N-nek. Látogatónak pedig azt nem, hogy félrement N-nel. N sajnos nem látja az érzelmei miatt, hogy őt csak használja és hitegeti F, aki amint hazautazik el is felejti őt. N-nek a saját szempontjából joga lenne féltékenynek lenni, de sokkal okosabb lenne, ha messzire hajítaná F-et, hogy a lába se érje a földet.

Szegény Látogató!

Ez amúgy egy sablon történet, csak annak nem tűnik fel soha aki benne van.

RÚGD KI A PASIT!

2011. nov. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

1. N-nek nem féltékenykednie kellene, hanem hagyni F-et a csudába!

2. F nem gerinces pasi. Ha az lenne, akkor megmondta volna a látogató csajnak, hogy ne jöjjön, mert alakulóban van egy másikkal. Vagy N-nek megmondta volna, hogy tetszik ugyan, de.... van egy másik lány és ugyan tőle csak szexet akar, de úgy tisztességes, hogy N-nel így nem kezd.

3. Nekem maximálisan elég lenne ez a sztori, hogy onnantól többet már ne akarjak semmit a pasitól. Döntse el, melyiktől akar valamit, ne két vasat tartson a tűzben! 1 hét után meg már jó lenne N nem?

2011. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Úh, hát kemény. Azt, hogy joga van-e féltékenykedni, nem tudom, de ha belegondolok, én is féltékeny lennék, vagy legalábbis nagyon rosszul esne. És itt ugrok a hármas kérdésre, valószínűleg annyira rosszul esne, hogy innentől hagynám a pasit a francba. Mert ha már az elején megcsinálja ezt veled, akkor mi lesz később?

Kettes kérdés: ha gerinces pasi lenne, még a csaj odautazása előtt közölte volna a tényállást, meghagyva a csajnak a lehetőséget, hogy lemondja az utat.

A csaj tud rólad? Hogy alakul vmi köztetek?

Szerintem hagyd.

23N

2011. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

1. Lehet, hogy még nem járnak, de randiznak, és "minden nagyon ígéretes"...hát...most az van, hogy N túlspilázza és F-nek mégsem olyan fontos ő (végülis csak alig 2 hete randiztak)


2. F nem egy gerinces pasi, megalázza N-t, aki hagyja ezt, most mondjam, hogy megérdemli? Mi az, hogy a lánynak "előjoga" van? F egyszerűen két vasat tart a tűzben. Jó lenne egy dugópajti otthonra is, meg a kiküldetésben is.


3. Természetesen N helyében már ott dobtam volna F-t, amikor mondta, hogy nem ígéri, hogy nem lesz köztük semmi. Egyrészt rohadtul megalázó, másrészt nekem olyan pasi nem kell, aki már a randizgatásaink ellenére is mást dug.

2011. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek maximálisan. Az a baj, hogy ez egy négy hetes sztori csak, és az első két hét ebből csak flörtölgetés volt. N és F még nem szexeltek, csak pár randi és csók volt. Lemondani az utat meg már nem lehetett, mikorra a kapcsolat beindult (ez csak másfél hete történt meg).
2011. nov. 20. 13:15
 6/19 A kérdező kommentje:

Elsőnek: a látogató tuti nem az otthoni tartós kapcsolata F-nek, mivel neki két hónapja ért véget egy 3 éves komoly kapcsolata, mikor a kiküldetése elkezdődött, annak hatására szervezték meg ezt a dolgot a lánnyal, aki persze rólam nem tud.

Amúgy ja, én is hányok a sztoritól, szomorú hogy egyeseknek semmi sem elég..

2011. nov. 20. 13:24
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem mondod komolyan, hogy két heti randizgatás után a képedbe vágja, hogy idejön a dugópartnere, akit egy hétig döngetni fog megállás nélkül, "mert már megbeszélték" te pedig még azon gondolkodsz, hogy megsértődj-e? Leányzó, legyen önbecsülésed, ílyennek képzelted el az álomférfit?? És csak úgy megemlítem, hogy az ember nem viszi el a szexpartnerét céges buliba, téged konkrétan hülyére vesz az az ember.
2011. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok, hidd el az ember nem szervezi ki külföldre azt a nőt akivel tulajdonképp semmi közük egymáshoz.

De a döntés úgyis a te kezedben van.

2011. nov. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem lehetett volna lemondani az utat? Babam ne gyere, van egy uj csaj, ha jol jatszom kartyaimat, meg le is telepedhetek itt. Esetleg csak a repulojegyet vesztettetek volna el.

Kerdesem: Miert vitte el F latogatot a cegesbulira? csak 6 napig van ott allitolag szexre. Gondolom nem dolgozik a cegnel, nem kellett volna megjelenni, N es F tovabb jatszhatta volna az ujdonsult szerelmespart.

N-nek nincs joga feltekenykedni, hanem kivagni haszonleso F-et.

2011. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ÁH,hagyd a fenébe ezt a pasit!


Keress jobbat én mondom!

2011. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!