Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek sikerült a ferjet...

Akiknek sikerült a ferjet rendre, a mindennapokban tamogatasra szoktatni, hogy csinaltak ezt? Es mennyi ideig tartott, mi az, ami hasznalt?

Figyelt kérdés

Aprosagokra gondolok, pl. ha a tejesdoboz nala ürül ki, eldobja maga utan, ha barmit elövesz, elteszi maga utan...stb. Vagy ha nem kepes ra, akkor hogyan lehet megertetni, hogy ne varja el a felesegetöl a rendrakast? (Ti. "szemet" itt os, ott is allapotban nem lehet porszivozni es felmosni, azt elöbb el kell pakolni.)


Fontos: Kerem, csak olyanok irjanak, akiknek ez volt a problemajuk es sikerrel megoldottak!!


2011. nov. 20. 20:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%

Magyarul:

Hogyan idomítsuk be a férjünket?

LOL

2011. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Idomitja a fene. :) Ilyennek is megfelelne, ugyanis kepes lennek megszokni a rendetlenseget is, mivel voltak olyan eletszakaszaim, amikor nem volt idöm rendet rakni magam körül, pontosabban fontosabbnak tartottam masra forditani az idöt.

A következö a feladat: a k..a nagy rendet elvarja. Takaritanek is, idöben rendben. DE ha a 3/4 oras takaritast meg kell elözze egy masfel oras rendrakas, erre azt mondom: NEM. Pakolja el a tejeszacskot maga utan es en meg takaritok, vagy usszunk a koszban.

Sajnos racionalisan elmondva a ferfiagy ezt eddig nem volt kepes megerteni. Valahogy mintha magaban leertekelne ezt a masfel orat, mintha csak 5 percröl lenne szo, ami semmiseg.

2011. nov. 20. 20:36
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
Az a "szoktatni" szó elég kemény, helyette megkérni mondjuk. Ha meg elvárja a rendet, akkor mondd meg neki, hogy ne várja el, mert nem csinálod meg. Ha nem hiszi el, tedd is meg. Aztán maximum együtt megcsináljátok. Csak ne törj meg.
2011. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem inkább tarts kutyát, az való neked! Ne haragudj, de kiakadtam az írásodon! A férjedről beszélsz és nem egy háziállatról, akit a lakásba sz@rásról kell leszoktatni!
2011. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Igazad van, lehet, hogy mashogy helyesebben is ki lehet fejezni. Azert örülök, hogy erthetö, amit irtam. :)


Nos, azert irtam, hogy olyanok irjanak csak, akik ezt megcsinaltak, meghozza sikerrel, es amiatt nem tanacsokat kertem, mert nem akarok feleslegesen magyarazkodni.

De azert köszi, hogy reagaltal. :)

Amit javasoltal, termeszetesen az evek soran többször lezajlott, mindig vitaba torkollott. Ö azert reklamalt, mert nincs rend, en a kerdesben irtakert. Elmagyaraztam, miert, ö jobb esetben megigerte, hogy mostantol mashogy, de legtöbbször mintha nem lenne kepes felfogni, hogy ez nem 5 perc. Majd ujra ugyanez a sztori...stb. Kisgyerekek mellett nem annyira lehet hagyni a koszfelhalmozodast, emiatt az utobbi evekben jobbara maradt a kommunikacio: en mondom a magamet, ö meg mindig nem kapizsgalja a helyzet fontossagat.

2011. nov. 20. 20:56
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
lehet osztani a kérdezőt,csak az a gáz hoyg közbe tele az oldal a cselédnek használt nők kérdéseivel,sirámaival,hogy csak bejáronők,igenis a pasi is vegye ki a részét,én és a párom fele fele alapon csinálunk mindet,de azt az elején leszögeztem hogy nem a bejárónő leszek,hanem a párja.
2011. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

20:47-nek

A kutya nem valo nekem, söt egyetlen haziallat sem, epp itt egy masik kerdesnel oktattak ki rola, ahol az allattartasi higieniarol tajekozodtam: "Jó hát nincs azzal semmi baj, h te így gondolod, ezért is nincsen állatod! Ne is legyen!"

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__2305583-a-la..

Talan pont te (?)... LOL

Azert annyira ne izgasd fel magad a mi dolgunk miatt, fö a nyugalom, tedd magad tul rajta es lepj tovabb! Viszlat egy olyan kerdesnel, ahol a kerdesre valaszolsz!

2011. nov. 20. 21:08
 8/25 anonim ***** válasza:
61%

20.47-es vagyok


Szerintem, beszéld meg vele a dolgot! Esetleg, ha takarításkor otthon van, kérd meg, hogy segítsen! Én is segítek a páromnak, nincs abban semmi szégyen! Nem attól lesz papucs valaki, hogy segít a házimunkában! Ha esetleg ettől tart!

2011. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

21.07

Hat igen, en is erröl regelek, hogy amig a közös feladatokbol van, addig kellene csinaljuk, együtt, nem pedig az egyik elöbb kiszall... Nalunk az elejen meg ez nem tünt fel, nem volt meg annyi cuccunk sem, sok dolgat (csavarok...stb) pedig a szülöi hazban tartotta.

Sajnos gyakori problema ez, emiatt a sok hasonlo kerdes. Regen, a nök egyenjogusagara törekves elött mindenkinek megvolt a feladata, akkor ez többe-kevesbe automatikus volt. Ma, amikor nincs udvar, egy ferfinek munka utan csak a teve van (sör, sport, kocsma...stb), ha nem felezödik a hazimunka.

2011. nov. 20. 21:15
 10/25 anonim ***** válasza:
18%
Sok feminista bul@!
2011. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!