Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon örökbefogadtak?!

Vajon örökbefogadtak?!

Figyelt kérdés

Erős a gyanúm hogy örökbefogadtak a szüleim.

Kezdjük ott hogy a családban minenki barna hajú és szemű, és szőke vagyok és kék szemű.

Nem hasonlítok se anyura se apura, se külsőleg se belsőleg.

Anyu vércsoportja A-s, apué B-s, tesom AB-s, én pedig 0-áll vagyok.

Még születésem előtt anyunak volt egy műtétje mert cisztája volt, mikor eltávolították az egyik egész petefészkét, és a másiknak a 3/4-ét.így az esély hogy teherbeessen 1:100 000-hez.

Hogy deríthetném ki hogy ők ez az igazi szüleim vagy esetleg valaki más? Rákérdezni nem akarok, valami papírok mit kéne keresnem, segítsetek légyszi!


2011. nov. 20. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy egy rokon petesejtjéből születtél. Azt hiszem, Mo-n női közeli hozzátartozó adhat petesejtet. A vércsoport egyébként nem jelent biztosat, nagyon ritka esetekben előfordulhat, hogy a gyereknek teljesen más vértípusa van, mint a felnőttnek. A más bőr és hajszín sem mérvadó: nagyszülőkre is visszaüthet.
2011. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Kérdezz rá... Ha van bennük némi tartás, el fogják mondani az igazat.

De én egyébként ezekből semmi extrára nem gondolnék.

2011. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Mit akarsz, kutatni a fiókokban, dobozokban, szekrényekben, szüleid papírjai, holmijai között??? Hová süllyedt ez a világ? Szégyenkezés indul!

Éppen azt kell tenned, amit elvetettél, kérdezz rá! Ám ne csak a válaszukat figyeld meg, hanem a hangsúlyukat, a testbeszédüket, az arcukat is, hogy az ugyanazt mondja-e, mint amit mondanak.

2011. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Anyu vércsoportja A-s, apué B-s, tesom AB-s, én pedig 0-áll vagyok."


Simán lehetsz nullás, mivel az recesszív gén. Akkor lehetnál biztos benne, ha pl. az egyik szülőd 0-s lenne, te meg AB-s, vagy ha mindkét szülőd 0-s, de te nem.


"Kezdjük ott hogy a családban minenki barna hajú és szemű, és szőke vagyok és kék szemű."


Simán lehetsz szőke és kékszemű, mindkettő recesszív.


Kérdezz rá.

2011. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

0-as vércsoportja csak akkor nem lehet a gyereknek, ha az egyik, vagy mindkét szülő-é AB.

AZ A és B a 0-át is örökíti, 0-as akkor lehet a gyerek, ha mindkét szülőtől örökölt 0-át.


A szőke haj, kék szem, 0-as vércsoport is recesszíven öröklődik, vagyis mindkét szülőnek hordoznia kell ezt a tulajdonságot, de náluk lehet, hogy nem jelentkezik, mert ők csak az egyik szülőtől örökölték, viszont a génjeikkel tovább adhatják ezt a hordozott tulajdonságot, ha egy olyan társsal találkoznak, akik szintén recesszív hordozzák ezt a gént, a gyermekük rendelkezhet azzal a jellemzővel, ami a szülőkön nem látszik.

Így lehet két barna szemű szülőnek is kék szemű gyereke.


Anyukádnak a természetes teherbeesésre kicsi az esélye, de lehet, hogy petesejtet vettek a megmaradt petefészkéből, amit mesterségesen termékenyítettek meg apukád hímivarsejtjével.


Ne foglalkozz a témával, esetleg viccesen jegyezd meg, és várd a reakciókat.

2011. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hallottam egy történetet h 2 fehér embernek született egy néger gyerekük:D az apa egyből apasági tesztet akart,majd kiderült h 100%ig biztos h az ő gyereke:D

mint kiderült az egyik szülő őseinél volt egy néger felmenő,és ez a gén eddig "lappangott" ,majd a kis gyereknél mutatkozott meg.

2011. nov. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!