Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A tesóm örökbefogadtak. Nem...

A tesóm örökbefogadtak. Nem ismerem, csak 1-2eve tudtam meg, h van. Hogyan tudnám megtalálni vajon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 16:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Sehogy.


Ha kis korában fogadták örökbe, akkor a nevét is megváltoztatták. Majd ha nagy leszel és elkülönítesz erre egy X összeget, akkor esetleg (!) magánnyomozóval.

2011. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nem vok már kiskoru! Csak magánnyomozó segíthet?ne már!
2011. jan. 31. 16:22
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Te nem kérheted a kapcsolatfelvételt vele, de ő kérheti. Azt viszont nem tudhatod, hogy tudja-e az örökbefogdást és, hogy kíváncsi-e rád.

(Tapasztalat: engem fogadtak örökbe, de én meg szerettem volna találni a testvéreimet és sikerült is. Ők viszont hiába kerestek engem, elutasította őket a Gyámügy, mivel ez csak az én döntésem lehetett.)

2011. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyámhivatalnál tudnak neked segíteni ebben a kérdésben,mondjuk szerintem ahhoz tudnod kéne néhány adatot.Sok sikert kívánok neked!
2011. jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha már ő is nagykorú és te is nagykorú vagy, akkor kérheted a gyámhivatal segítségét, vagy a Vöröskereszt segítségét, esetleg adhatsz fel hirdetést. De biztos, hogy valami konkrét adat (pl. régi lakcím, iskola stb.) szükséges, hogy - hirdetés esetén - magára ismerjen.
2011. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
vagy ha tudnád a nevét, akkor közösségportálon meg lehetne nézni
2011. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
engem is orokbefogadtak. Anno..20éve ... A tesómrol az "igazi"anyam mondta el h letezik,es azt a nőt is véletlen talaltam meg :/
2011. jan. 31. 16:39
 8/20 anonim ***** válasza:
Mi az első mondat értelme a kérdésben?
2011. jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
pont ezt akartam kérdezni ,mit jelent az első mondat?
2011. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
milyen első mondat?
2011. jan. 31. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!