Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya hisztizik amiért nincs...

Anya hisztizik amiért nincs kabátja, csizmája, de őrület volt amit ma csinált! Mire jó ez? Miééért csinálja?

Figyelt kérdés

Reggel 10-kor bementünk a Westendbe azzal a szándékkal, hogy vesz magának csizmát és télikabátot. Végigjártunk minden üzletet. A fekete kabáttal az a baja, hogy túl fekete, a világos túl világos, a bordó nem tetszik, a szövetkabát se tetszik, a pufikabát se...

Na itt már kicsit ideges lettem, mert amúgy nagyon jó kabátok voltak, én vettem is magamnak kettőt.

Mondtam, hogy menjünk át az Arénába, hátha ott talál. Már azt hittem leesik a lábam, de jó, járjuk végig a boltokat.. Felpróbált itt is minimum 200 kabátot, de minddel volt baja... Hozzáteszem, hogy tényleg nagyon jól néztek ki, nem csak tini-szemmel.

Este 6-kor jöttünk ki az arénából, mégcsak nem is ettünk egész nap, mert nem volt rá időnk..


Amúgy csizmát talált magának, de csak mert rábeszéltem kb az utolsó boltban....


Most ez mire volt jó? Annyira nem értem!


16/L


2011. nov. 20. 21:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Hatalmas problémád van..:)
2011. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Lepd meg egy kabáttal, érvelj mellette és mond, hogy iszonyú jól áll a csizmával, és hogy hordja! Mást nem tudok.. :/ Ezt én sem értem.
2011. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Megvehette volna magának. Ha én vennék neki most egyet, akkor meg az lenne a baj...
2011. nov. 20. 21:50
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes egy anyukád van, enyém 5 perc alatt képes magának kabátot találni. Hogy miért csinálja fogalmam sincs, nem ismerem őt :)
2011. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem annyira nincs szüksége kabátra. Unatkozott és veled akart lenni. Azt hitte ez csajos program és élvezni fogod :)

Mindenesetre ha legközelebb vásárolni akar veled, dobd fel neki a mozi, kaja programot :))

2011. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Régen ő is 5 perc alatt talált.

Pedig nem is kövér, hogy ne legyen rávaló

2011. nov. 20. 21:52
 7/19 A kérdező kommentje:
Igazából pulcsiba jött, mert nincs kabátja...
2011. nov. 20. 21:52
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
A Westend legtöbb boltja tiniknek van, rossz helyen keresgélt.
2011. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Volt ott olyan kabát is, amiről tudom, hogy nagyon bejött neki. Mégse vette meg, mert "neeeeem"...
2011. nov. 20. 21:55
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Annyira sajnálom anyukádat, hogy ilyen problémája van. És többet inkább nem is mondok.
2011. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!