Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya hisztizik amiért nincs...

Anya hisztizik amiért nincs kabátja, csizmája, de őrület volt amit ma csinált! Mire jó ez? Miééért csinálja?

Figyelt kérdés

Reggel 10-kor bementünk a Westendbe azzal a szándékkal, hogy vesz magának csizmát és télikabátot. Végigjártunk minden üzletet. A fekete kabáttal az a baja, hogy túl fekete, a világos túl világos, a bordó nem tetszik, a szövetkabát se tetszik, a pufikabát se...

Na itt már kicsit ideges lettem, mert amúgy nagyon jó kabátok voltak, én vettem is magamnak kettőt.

Mondtam, hogy menjünk át az Arénába, hátha ott talál. Már azt hittem leesik a lábam, de jó, járjuk végig a boltokat.. Felpróbált itt is minimum 200 kabátot, de minddel volt baja... Hozzáteszem, hogy tényleg nagyon jól néztek ki, nem csak tini-szemmel.

Este 6-kor jöttünk ki az arénából, mégcsak nem is ettünk egész nap, mert nem volt rá időnk..


Amúgy csizmát talált magának, de csak mert rábeszéltem kb az utolsó boltban....


Most ez mire volt jó? Annyira nem értem!


16/L


2011. nov. 20. 21:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%
én is sajnálom az egész családot, hogy a csitri csajnak a westendbe telik 2 kabátra csak úgy...
2011. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
24%

Ha nagylányommal megyek vásárolni semmi se jó neki, járjuk az üzleteket mig meg nem unom és otthagyom.Nem is megyek már vele soha.

Ha kisebikkel akkor első üzletben talál 10et és legszivesebben mind hazavinné.

De a Te anyukáddal más lehet a probléma...;)

Ő már nem kamasz és van amikor egy nőnek egy bizonyos dolgon kivül semmi se jó.De ha azt megkapja ,minden jó lesz, akkor csak vigyorgni fog ,fütyörészik és szép lesz nap és kék lesz az ég:D

2011. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%

"én is sajnálom az egész családot, hogy a csitri csajnak a westendbe telik 2 kabátra csak úgy..."


Én meg úgy sajnállak, hogy van neted, de azért a rinyálás megy.

2011. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
45%

Nincs anyukáddal semmi baj. Egyszerűen egy plázar*banc, akinek a fülébe f*ngik a jólét, és egyszerűen azt sem tudja mire költse a pénzt, amit mások kemény munkával egyik napról a másikra tesznek össze....


Arénapláza, Westend... mások tudod hova járnak?? - piacra, kínaiba, turkálóba...


Adj hálát az istennek, h. anyád a f*sznak jó végén áll...

2011. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%

Na bakker, ennyi irigy embert! "Dögöljön meg a szomszéd tehene is", mi?


Pont ezért erősödik bennem, hogy külföld lesz, borzasztó ez a mentalitás!

2011. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem, ez nem irigység...!!

Csak utálom, amikor mindig az sír a legjobban, mint egy fűrdősk*rva akinek a fülébe f*ngik a jólét...


Gyurcsány sír az euró válság miatt, Paudits éhen hal, Bíró Ica nem bírja a chf-hitelt...

Ezek az emberek milliókat tesznek/tettek zsebre, havonta!!! :-o


Érdekes, a bérből és fizetésből élő ember nem siránkozik, hanem küzd...!!!


Azért nehogy már a malter csapja a falhoz a kőművest....!!! :-o

2011. nov. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok sajnos,az egyik felső szúr,a másiknak túl laza a nyaka stb,velem is élevezet vásárolni.Cipőt és gatyát nagyon nehezen találok,mert vagy túl hosszú a lába,vagy fent nem jó,feles cipő kéne,az meg nem sok helyen van,vagy csak otrombák,ááá,de legalább tudom hogy nem vagyok egyedül,és másnak is van ilyen boltkóros gondja.
2011. nov. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%
Ja és én imádok turkálóba járni,mielőtt valaki beszól,hogy r*banc vagyok én is,17korom óta dolgozom a pénzemért, és attól hogy x y csóró akinek van pénze,mert dolgozik érte és nem az államon élősködik,ne kelljen már nyomrogni,mert vannak akik még arra is irigyek ha a szomszéd két paradicsommal többet vesz.Ez a hungaricum.
2011. nov. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem azért a két fillérért, de én sem élek a világon a legjobban, de néha olcsóbban találok plázában kabátot, mint piacon és tartósabb is (tapasztalat). Nem csak hiperszuper drága boltok vannak ám ott!
2011. nov. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!