Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen sosem fogom túltenni...

Ezen sosem fogom túltenni magam? Kikészítem a családomat is.

Figyelt kérdés

Féléve megerőszakolt a volt barátom, elég durván elbánt velem meg is vert, megvisel a rendőrségi ügy is.

Az erőszak óta rémálmaim vannak éjszakánként, sokszor felkiabálok és sírok álmomban, ilyenkor berohan hozzám apa vagy a bátyám és vigasztal,ott marad velem estére.

Utána csak akkor tudok elaludni ha ott van mellettem apa vagy a bátyám.

Sajnos ez megviseli pl, a bátyám párkapcsolatát mert a barátnőjének nagyon nem tetszik ,hogy a párja a húgával alszik sokszor, amit meg is értek.


2011. nov. 20. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Kamu. Volt olyan barátnőm, akit megerőszakoltak, na hidd el, Ő még félév után sem tudott volna ilyen kérdést kiírni:)
2011. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

El hiszem.

De ennek az oldalnak pont a névtelenség a lényege, így ki lehet ide írni mert a válaszolok nem tudják ,hogy ki vagyok.

2011. nov. 20. 23:29
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

El fog múlni, de nem mostanában. Velem 16 évesen történt meg, majdnem 30 voltam, mire elmúlt az a visszatérő rémálmom...


Az első válaszán ne botránkozz meg, az átlagember olyannyira elutasítja a gondolatot, hogy ez vele, vagy a szeretteivel is bármikor megtörténhet, hogy inkább be sem engedi az elméjébe, kapásból vagy az áldozatot hibáztatja, vagy hazugságnak tartja. Ne hibáztasd szegényt, ő így védekezik a világ brutalitása ellen.

2011. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Van értelme pszichológuhoz járni?

Mert nem sok javulást érzek.

2011. nov. 20. 23:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes, ha másért nem, de legalább ott nyugodtan elmondhatod az ezzel kapcsolatos rossz érzéseidet, amiket a családod előtt nem öntesz ki, hogy ne okozz nekik fájdalmat, ne szomorkodjanak (még jobban) miattad, idegenek meg ugye rendszerint durván reagálnak... egyedül is túlleszel majd rajta, de lassabban, nehezebb munka lenne. Tudom, neked most nem látszik, de rengeteg segítséget kapsz egy jó szakembertől.
2011. nov. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj pszichológushoz, segít feldolgozni. Aztán ha lesz normális barátod, akkor elhalványul a rossz emlék. Legalább lecsukták a r0hadékot?
2011. nov. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A barátnőket sem értem. Mi a fene közük van hozzá? Ez családi dolog.


És igen, mindenképp menj pszichológushoz! Sok sikert!

2011. nov. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az ilyeneket ki kene herelni vagy legalab egy eletre szolo verest adni neki
2012. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!