Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Különélés után ujrakezdés? 24...

Különélés után ujrakezdés? 24 év együttélés, két gyermek, egy év különélés. Érdemes újra megpróbálnunk?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2011. nov. 22. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Latom, nem kaptal meg valaszt. Sajat tapasztalatom nincsen, meg csak 1 eves hazas vagyok. De en azt mondom, hogy a ferjemert 24 ev utan, 2 gyermekkel, es 1 ev kuloneles utan is ugy tudnam erezni-ha o is megtesz mindent-, hogy erdemes megprobalni. Ha szeretted es van benned meg szeretet, szerintem erdemes.
2011. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gyorgyi28 ***** válasza:
Egyetértek. Ha ti úgy érzitek, hogy van még szeretet, akkor mindenképp!
2011. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen. Ha jó alapra épitettétek a házasságotokat mindenképpen. Bárhogy alakul azt mondhasd, hogy "én mindent megtettem".
2011. nov. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem sincs ilyen tapasztalatom, de 14 éve vagyunk házasok, sok ború, sok derű, bizony az ember érzi néha úgy, hogy a világból is kifutna. Mindenképpen érdemes újra együtt lennetek, ennyi időt együtt lenni valakivel, az olyan kötelék, amit sem egy év, sem több év el nem vághat. Minden jót kívánok Nektek!
2011. nov. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 28 éves házasok voltunk, amikor elköltöztem, mert nem bírtam tovább az alkoholizmusát.Szintén 2 gyerek van, akkor már felnőttek voltak.9 hónap múlva jöttem vissza, amikor bizonyított.Azóta nem iszik, minden rendben van.Ennyi év után nem olyan egyszerű sutba dobni mindent.Ha valóban mindketten szeretnétek,akkor érdemes újrakezdeni.Leéltétek együtt a fél életet,hacsak nincs valami elviselhetetlen nagy gond, akkor sikerülni fog.
2011. nov. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jár egy sansz és a gyerekeid apja azt se felejtsd el. Egyébként már az is valami kezdetnek , hogy egyáltalán gondolkozol rajta ! Drukkolok nektek .Sok sikert.
2011. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4 éve jöttünk össze. Több szünet volt, a legutóbbi féléves, és más is volt a képben - nála. Sőt, mások. Nem könnyű, de újrakezdtük.

Nálatok még több az érv, hogy próbáljátok meg. Amúhgy ezt leginkább Te tudod. Ha akarod és szerinted menne, akkor hajrá! Ha van gond, vagy valami, amitől féltek, ne mismásoljátok el, hanem rágjátok át magatokat rajta. Sok sikert!

2011. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!