Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is szerelmes? Mit...

Szerintetek is szerelmes? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom unokatestvérével elég fura volt a viszonyom mindig is. Állandóan piszkált, bennem lakott, úgy "szeretve-csipkelődött" mindig velem első perctől. Pár évig ez működött is, aztán kicsit kevesebbet beszéltünk, néhány hónapja meg teljesen megszüntette velünk a kapcsolatot. Tudunk róla, hogy mi van vele, merre jár, ilyen szinten ő is, de nem találkozunk, nem jön velünk sehova.

Tegnap rám írt messengeren és azt mondta az a baj, hogy elválaszt minket 3 emelet (a párom a 6-on lakik, ők a harmadikon). Aztán tovább folytatta, hogy bárcsak szingli lennék (4,5 éve vagyok együtt a párommal)...kértem, hogy ne mondja ezeket, de ő csak mondta...azt is mondta, hogy ha páciens és beteg között nem lehet viszony, akkor inkább nem akar a betegem lenni. (szakmámba vágó dolog...)

Lehet rosszul tettem, de kiléptem. A párommal még nem beszéltem erről. Szerintetek? (már korábban is utalgatott, de nem ennyire nyilvánvalóan)


22-L


2011. nov. 22. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
beszeld meg vele hogy ez nem mukodhet kozottetek a parodnak pedig mondd el
2011. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha elkezdi, fejezd be a beszélgetést.
2011. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak úgy tűnik h beképzelem?

(Most pont azon vagyunk, hogy összerázzuk a régi társaságunkat, de így nem lehet ugyanaz, hogy járhatnánk össze, ha így érez?!)

2011. nov. 22. 21:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy felelj valamit, ami egy bepróbálkozónak sértő, de vaklárma esetén nincs következménye.
2011. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
próbálgattam, de nem mondott azokra semmit, mintha meg se látta volna mit írtam...
2011. nov. 22. 21:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg jobb lenne letiltani.
2011. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó, de mégis csak egy "családtagról" van szó. A párom szüleinek is feltűnik majd előbb utóbb. ez elég kényelmetlen...
2011. nov. 22. 21:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor szólj nekik is, hogy figyeljetek, xy elég kellemetlen dolgokat mond nekem.
2011. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát igen...de őt sem akarnám megbántani...
2011. nov. 22. 22:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki a szép szóból nem ért, azt meg kell bántani.
2011. nov. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!