Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legtöbb esetben a fiús anyák...

Legtöbb esetben a fiús anyák miért lesznek szörnyű anyósok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 11:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Most nem egy konkrét esetről beszélünk, amit leírsz, az a te egyedi eseted. Itt ÁLTALÁNOSSÁGBAN beszélünk.
2011. nov. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Általánosságban is ugyanezeket lehet elmondani, esetleg a konkrét eset más, de a problémák ugyanazok.
2011. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
8%

Emberfüggő ez is, mint annyi más. De én is úgy látom, hogy a menyek már eleve elutasítóan állnak az anyósukhoz. Illetve az első problémánál megtorpannak és nem is akarnak onnantól közeledni. És ez nem jó.

Mondom ezt menyként, tök jó anyóssal a hátam mögött.

2011. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám tipikus fiús anya. Majden a házasságom ment az uszítása miatt.

A feleségem minden volt már, undorító pletykákat terjesztett a munkafejünkön róla.

A feleségem pedig nagyon próbálkozott, mert neki nem volt nagymamája, szerette volna, hogy a lányunknak legyen.

Aztán nekiállta a gyereket az anyja ellen fordítani, játszmázott. Ahogy velem is megtette: elmart a nagyszüleimtől, apámtól, a testvéremtől, a nevelőanyámtől, és a mostohaöcsikéimtől. Megtanított gyűlölni.

Végül egy másik ügyben kiborult a bili és eltiltottuk a gyerektől, és elköltöztünk.

A feleségem unszolására felvettem a kapcsolatot az apámmal.

Kiderült, hogy van egy húgom, és a lányunk kapott fantasztikus nagyszülőket!

A kérdésedre a válasz: szerintem azért, mert néha betegesen ragaszkodnak a gyerekükhöz!

2011. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló megerősített abban, amit írni akartam. Na most én megmondom a tutit. Az a nagy helyzet kedves anyósok, hogy, aki a fiát a felesége (szerelme, barátnője) ellen uszítja, az nem szereti a gyerekét, és egy önző dög! Az sosem tanult meg együtt lélegezni a gyerekével, a majomszeretet nem egyenlő azzal, hogy a gyerekemet szeretem. Aki ilyen szemét, az csak magát szereti, és lesz@rja, hogy fájdalmat okoz a "szeme fényének". De az ilyennek halvány segédfogalma sincs arról, hogy milyen a fia szívével látni a világot. Nálunk csak barátnők vannak még, de én mindig azt figyelem, hogy a fiam hogyan éli meg, ő mit érez. Számomra csak az a fontos, hogy boldog legyen, ha fájdalma van, együtt sírunk, ha boldog, együtt örülünk. Soha nem lennék képes arra a mocsok dologra, hogy választás elé állítsam a gyerekemet, ezzel okozzak fájdalmat neki.
2012. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!