Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy megcsalásnál miért a nőt...

Egy megcsalásnál miért a nőt itélik el legtöbb esetben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 08:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Mert könnyebb mást hibáztatni, mint vállalni a felelősséget a tetteinkért.
2011. jún. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
6%
Mert altalanossagban a nok lepnek elobb felre egy parkapcsolatban. Masra hirtelen nem tudok gondolni.
2011. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Mármint, mikor a férfi félrelép miért mindig a feleség, vagy a másik nő a hibás?
2011. jún. 8. 09:03
 4/28 anonim ***** válasza:
12%
Próbáljon a férfi mellékúrni, ha nincs aki hagyja magát! Ezért! Másrészt, nem mindegy hogy beleteszem,vagy belémtesznek !
2011. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
11%
huu utolsó. :D én is férfi vagyok, de tényleg belegondolni nem mindegy, hogy én nyúlok a mézescsuporba bele, :) vagy a mézes csupor nyúl belém. pff kis hasonlat apukáim? na mindegy szerintem erkölcsileg csúnyább ha a nő szál ágról ágra, azaz vesszőről veszzőre, szóval értitek. Azért lássuk be hölgyeim.
2011. jún. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
32%
A nők akkor csinálják amikor akarják, a férfiak, meg csak akkor ha hagyják!!
2011. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
31%

Azért, mert minden pasit meg lehet úgy fogni, hogy ne menjen másfelé, hacsak nem notórius félrek*ró, de ha meg ilyennel jársz, akkor magadra vess...

Szerintem, de ez teljesen szubjektív vélemény :)

2011. jún. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%

*Próbáljon a férfi mellékúrni, ha nincs aki hagyja magát! Ezért!


Első vagyok, kb. erről beszéltem.

Szerintem régen rossz, ha a pasi csak azért nem ... félre, mert nincs kivel. Nekem nem kéne ilyen pasi, aki csak azért van velem, mert nem talált jobbat.


Ha már félred*tok, legalább ismerjétek be, hogy a saját döntésetek volt, a saját AKARATOTOK. Én se mászom rá mindenkire, aki hajlandó lenne betenni.


És nem veszem be az "elcsábítottak, nem tudtam ellenállni" dumát sem. Aki AKAR, az ellen tud állni. Férfi és nő is. Ha meg NEM AKAR, az egy másik dolog.


Ezzel és hasonló dumával azok a férfiak jönnek, akiknek nincs annyi vér a ***-ban, hogy vállalják a felelősséget a tetteikért, és azok a nők hiszik el, akiknek nincs annyi önbizalmuk, hogy elhiggyék magukról, hogy találnak jobbat. Ezért inkább "elhiszik", hogy ők a hibásak, mert ez egyszerűbb, mint bevallani, hogy a kapcsolat nem működik. És egyszerűbb, mint szakítani és egyedül maradni.


És még valami: a kapcsolat mindig a benne lévő 2 emberen múlik, nem egy harmadikon. A harmadik a saját érdekeit és saját boldogságát nézi, gondolom, ezt megérthető. A kapcsolatért NEM ő tartozik felelősséggel, hanem a FÉRFI ÉS A NŐ.

2011. jún. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 napietus ***** válasza:
50%
a harmadik szerintem sosem hibás. ilyen esetben a pasi az első számú bűnös, de persze a legtöbb esetben a párja is vastagon benne van, hogy idáig jutnak a dolgok. pl. én azt tapasztalom a környezetemben, hogy az ok nélkül féltékenykedő, párjukat folyton ellenőrízgető embereket meneterendszerűen megcsalják. nőket is férfiakat is. tehát maga hozza a saját fejére a bajt.
2011. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%
Azért, mert könnyebb a nőt hibáztatni. Utolsónak teljesen igaza van. Szerintem az össze- vissza kefélő férfi ugyan olyan r****c, mint az olyan nő.
2011. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!