Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahol a férfi keresi a pénzt...

Ahol a férfi keresi a pénzt és a nő háztartásbeli, ott mit dolgozik és mennyit keres a férj?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 12:33
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
0%

12.44-es

Havonta vagy hetente keresel ennyit kulfoldon?

Ha havonta, nem letezik, nagyon keves. Ennel tobbet keres egy adminisztracios.

2011. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
96%
durva ez a világ, hogy pont annak fizetik az autóját, telefonját, internetét, meg a kiskutya fülét is, amelyik családnak több mint 12 milla a havi jövedelme, és abszolút semmi lenne nekik ezeket saját maguk fizetni.
2011. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
86%

12:47: Egyesült államok. De azért itt sincs kolbászból a kerítés, és pl az átlagos onkológus fizetés kétharmada az enyémnek, csak én mellette kutattam is. Valószínűleg mikor visszamegyek dolgozni már nem lesz ennyi, mert értelemszerűen inkább a gyerekemmel leszek a munkahelyi éjszakázások helyett.

12:52: Hát azért mi valahogy kijövünk belőle, kész szerencse, hogy te sokkal jobban keresel ennél :))

2011. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
30%
12:54, ha ennyire hülye a munkaadó, hogy ezt nem veszi észre, akkor hadd csinálja. :)
2011. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
89%
Az én férjem taxis, havi 700.000 ft-ot keres minimum.
2011. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
55%
Komoly,itt mindenki milyen jól keres.Erre szoktam mondani hogy az Isten mindig annak adja a pénzt akinek nem kellene.Többre többet,mások meg 60 ezerből élnek,ugyan ilyen tudással vagy még jobb tudással.
2011. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
56%
12:54: Azért csinálják ezt, hogy megtartsák és ne menjen máshova dolgozni. És elég keményen megdolgozik azért, amije/amink van, mint ahogy én sem a piacon vettem az orvosi diplomám. Persze nem igazságos nyilván, de nagyon mást nem tudunk csinálni azon kívül, hogy gyakran adományozunk pénzt jótékonysági célra.
2011. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
76%

ma 12:52


FromOz, Te hol elsz?:D En is orvos vagyok(Eszak-Eu), itt egy maganklinika vezetoje se keres havi 6milliot, en ennek a toredeket keresek,itt meg se szamitok szegenynek. Nem tuom Amerikaban milyenek az arak, de ettol magasabbnak mar sehol se kell lennie....


Eltem Nyugat-Europaban is, ott se kaptunk soha ennyit, max az elelmiszer egy picivel olcsobb volt. Es mondom,most nem az atlag orvosokrol beszelek! Mert ok meg kevesebbet kapnak.

2011. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
12.59 esnek. Nem hinném, hogy megint általánosítani kéne...úgy állítod be mintha azok akik itt megírták a keresetüket bérgyilksok lennének. tanultak éveken át. párom elmegy reggel este hazajön este 7órára. erre mopndják azt, hogy valamit valamiért, gondolom a a taxis férj felesége sem látja túl sokat a férjét... Mi itt a gond? megdolgozik a pénzéért, nekem másodállásom is van, pedig nem lenne rá szükségem, de imádom a munkámat...
2011. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 600ezret keres. Igaz külföldön dolgozik, mi meg most még itthon vagyunk. De ez átmeneti állapot, mert mi sem maradunk sokáig már idehaza.
2011. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!