Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahol a férfi keresi a pénzt...

Ahol a férfi keresi a pénzt és a nő háztartásbeli, ott mit dolgozik és mennyit keres a férj?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 12:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
77%

Amikor ilyeneket olvasok két dolog jut az eszembe

1.Messziről jött ember az mond amit akar.

2.Nincs is olyan nagy gond az országban..végül is jól élnek a magyarok..Csak panaszkodni szeretnek nagyon..


Nos akkor melyik állításom lehet az igaz??

2011. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
77%
én a középső 12.59-esnek írtam vissza választ! :) aki írta, hogy mindig azok kapják a pénzt aki megsem érdemli...
2011. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
13.3-as vagyok, en se hiszem el,hogy egy orvos kereshet ennyit. Regota vagyok a szakmäban, es en ezt nem veszem be...Persze tenyleg mindenki azt mond,amit akar, igazad van 13.05-os. Mellesleg szinten tevekenykedem kutatasban is. Amit meg elmondanek,kulfoldon nincsenek akkora kulonbsegek a fizetesekben,mint otthon! Ezt se felejtse el senki! Keszult errol egy szep statisztika is, Magyarorszagon vannak a legnagyobb kulonbsegek, Oroszorszag utan.
2011. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Oz-ban elek, Au-ban. Bocsi, elneztem egy nullat:), keso van mar itt. De atto fuggetlenul Ausztraliaban magasabbak a fizetesek, picivel.
2011. nov. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a kérdés alapján szerintem várható volt, hogy nem nagyon lesz olyan válasz, hogy a férjem 60.ezret keers és én háztartásbeli vagyok...őszintén, szerintem azok a családok akik megtehetik, hogy a nő nem dolgozik, ott azért szerintem érződik a fizetésen is hogy ezt megtehetik... tehát kérdésedre válaszolva, nem élnek olyan jól a magyarok, csak itt ennél a kérdésnél nagyobb számban jelentek meg a jól keresők, ez volt a kérdés, erre érkeztek válaszok... majd ha lesz olyan kérdés, hogy jelentkezzenek azok akiknek a fizetése el sem éri a 100ezret, akkor hidd el oda is szép számmal fognak írni...:) sőt oda még én is írni fogok, mert a főállásom nem éri el a 100.000 ftot...:)
2011. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az itt adott válaszok magyarázatul szolgálnak a kormány állításának: az átlagfizetés 300ezer forint Magyarországon (tudom, itt voltak külföldön dolgozók is!). Hát ha valakik közel egy milliót visznek haza, plusz a politikusok, bankárok fizetése, elhiszem, hogy bár töredékét képviselik a magyar munkavállalóknak, olyan aránytalanul többet keresnek, hogy felviszik az átlagot. Aztán a többi 70% ember keres minimálbért, vagy kicsivel többet...
2011. nov. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
27%
Én vagyok a külföldi orvos, csak a kérdésre válaszoltam, mégis mindenki úgy érzi, hogy ez feljogosítja arra, hogy a pénztárcámban turkáljon.. Felejtsétek el, hogy bármit is írtam és tartsátok meg a rosszindulatú megjegyzéseiteket magatoknak.
2011. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
84%
Reszemrol nem rosszindulatu megjegyzes volt,csak vagyok mar olyan tapasztalt a sajat szakmamban,hogy kiszurom az irrealis dolgokat.
2011. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
67%
Nem hiszem, vagy legalabbis nem olvastam, hogy vallaki is megbantott volna.
2011. nov. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
76%

Apum tévészerelő, plusz különböző cégekkel van szerződése, digitális antennákat szerel fel, mint hivatalos szerelő, ill. földi antennát.

A havi fizetés erősen változó, attól függ, mennyi a munka. Ált. 100000-150000 között van, de van hogy kevesebb, van hogy több.

Anyum sajnos beteg, a betegsége miatt sok munkakör kiesik... Ráadásul nem is nagyon van álláslehetőség a környéken. Próbálna munkát találni, de évek óta nem tud.

2011. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!