Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád a gyerekednek ha...

Elmondanád a gyerekednek ha esetleg nem tervezett lenne a születése?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 14:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
ha szóba kerül, simán. ha egész életében érezte, hogy szeretetben nő fel, akkor ezzel semmi gond nem lesz. elsőre nekem is csak apám örült, anyám kevésbé, de ha belegondolok, hogy fiatalabb volt, mint most én, hát megértem :)
2011. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
én ha már ugye felvilágosítanám a szexről akkor így mondanám hogy nem terveztük de ezt csak finoman mert lehet hogy úgy gondolná hogy csak teher. 16/L
2011. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 bánomisén ***** válasza:
100%
Nekem elmondta az anyám. Annyi volt a reakcióm, hogy "most már mindent értek".
2011. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha szóba jönne később, el fogom nekik mondani (ikrek), nincs ebben semmi rossz, becsúsztak, megtartottuk őket, szeretetben, boldogságban, szép családban nevelkednek 6 éve, kit érdekel, hogy annak idején terveztük őket vagy nem?


Bár nem sok szitut tudok elképzelni, ahol ez téma lehet, de semmiképp nem titkolom.

2011. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen,el.Ha szépen szeretben van nevelve,nincs hiánya semmiben akkor ez nem fog különösebb problémát jelenteni.
2011. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Párom és én is besikerült gyerekek vagyunk.Nem volt titok de engem nem zavar egyáltalán,páromat sem.


A mi gyerekünk tervezett.4évig probálkoztunk.


Párom szokott ezzen viccelődni hogy a kivitelezés eltartott pár evig de megérte a remekműért.

2011. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
100%

Én biztos nem mondanám el. Legalábbis nem kamaszkorban, akkor nagyobb sebet ejt.

Nem hiszem, hogy ezt sportosan lehetne venni. Meg szerintem nem is a gyerekre tartozik, miért jött a világra, ha már itt van, és szeretve van.

A hugom nem tervezett gyerek volt. Szeretetteljes családban nőtt fel velem együtt. Ennek ellenére mikor megtudta , nagyon rosszul érintette.Máig sokat rágja magát rajta, hogy csak a véletlennek köszönhető.

2011. nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
65%

Persze!Már miért is lenne ez bármilyen szinten is hátrány?!

Sőt!Szerelemgyerek!!!!A legjobb!A mi fiúnk is az!:)

2011. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
67%
Jesszus!Sebet???Mert?Biztos hogy ugyanarról beszélünk?
2011. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Húgom, mint harmadik gyerek, nem volt betervezve. De a szüleim szerintem sosem mondták neki, én magyaráztam el neki a dolgot egyszer, persze normálisan meg minden. Mivel a család kis kedvence volt születése óta és mindig mindent megkapott, nem zavarta ez a tény őt.
2011. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!