Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy nem tudok miről beszélgetni az osztálytársaimmal. Amikor beszélgetek is velük az vagy valamelyik óra vagy dolgozat miatt van, és ha találkozom új emberekkel akkor se tudok miről beszélgetni velük.A régi ismerőseimmel tudok normálisan beszélgetni, de az újakkal meg nem.

2011. nov. 23. 15:28
 1/7 bánomisén ***** válasza:
Ha nem tudsz mit mondani, kérdezz. Őket mi érdekli, mit csinálnak, mit szeretnek? Akkor már te is folytatni tudod a beszélgetést, ha kapsz egy kis információt.
2011. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a gáz hogy kérdezni se tudok mit tőlük.
2011. nov. 23. 15:58
 3/7 anonim ***** válasza:

ezzel kb én is így vagyok az első pár napban


ezért mindig odahívok egy közös ismerőst,és az elején figyelem őket,miről beszélnek,aztán én is beszédes leszek és ennyi :D


de mondjuk lehet,neked ez nem fog segíteni,de azért remélem :)


13l

2011. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bánomisén ***** válasza:
Kérdező, fiú vagy, vagy lány?
2011. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
19, lány vagyok
2011. nov. 23. 16:32
 6/7 bánomisén ***** válasza:

Remek, akkor kapásból szóvá teheted egy lánynak, hogy milyen csinos a blúza (szoknyája, nadrágja, kabátja...), mennyire tetszik neked, stb. Ezzel elindítasz egy hatalmas monológot, ahogy a lányok többségét ismerem, akkor már csak figyelned kell és reagálni :-)

Ha fiúval futsz össze, akkor meg megérdeklődheted, hogy hol tanul/dolgozik, szereti-e, miért szereti vagy nem szereti. Remélhetőleg ezzel is magadra zúdíttatsz egy lavinát, a pasik szeretnek magukról beszélni :-)

2011. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek tanácsok
2011. nov. 23. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!