Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyrehozható ez a kapcsolat?

Helyrehozható ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt,mesésen indult, fülig szerelmesek voltunk egymásba,mostanában-még a napokban is- összeköltözésről, közös jövőről beszélgettünk,-főleg Ő- errefel kiderül tegnap,hogy pár hete flörtölget egy régi lány ismerősével, és szintén pár hete monotonnak érzi a kapcsolatunkat.Bár jelét nem mutatta.Csak amikor rákérdeztem,hogy miért teszi ezt a hátam mögött,hirtelen azzal rukkolt elő,hogy nem tudja,mit érez és hogy én miért nem látom,hogy ellaposodott a kapcsolatunk?

(Gondolom, szellemi síkon,mivel a szex az jó.)


Nem értem. Rengeteg közös programot csinálunk,jól is érezzük magunkat, igyekszem a kedvében járni,bármit megtennék érte,annyira szeretem.


De most mit csináljak?? Derült égből villámcsapás.

Nem akarom,hogy vége legyen,de nem tudom,mit tehetnék.


2011. nov. 24. 07:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. nov. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
én 29-nő , ő 38.
2011. nov. 24. 08:08
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Dobd ki. Én nem járnék olyannal aki mással flörtöl. Találsz jobbat, fiatal vagy még!!
2011. nov. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
...Engem leginkább megoldás érdekelne,hogy hogyan lehet helyrehozni.
2011. nov. 24. 08:29
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kifele kacsintgatásnak, és a másokkal való flörtölésnek sosem szabadna indokot találni. Vagy szeretem a másikat, és ha el is laposodik picit a kapcsolat, inkább megbeszélem a másikkal,és teszünk ellene, hogy lapos legyen; vagy ha nem akarok próbálkozni, hogy helyrerakjuk a kapcsolatot, akkor legyek korrekt, és mondjam meg, hogy inkább hagyjuk. Nekem nagyon éretlen viselkedésre vall, hogy amint egyből probléma van, nem a megoldáson gondolkodik, hanem menekül és flörtölget. Pláne,hogy csak pár hete érzi laposnak a kapcsolatot, azért ennek nem kellene akkora tragédiának lenni, ha tényleg szeret. Én a helyedben egy békés beszélgetés keretében elmondanám neki, hogy amilyen indokot felhozott, a inkább hangzik hirtelen kreált kifogásnak, mint valós problémának; és ha már 1 év után a megcsalás veszélye fenyeget, akkor ki tudja mi lesz később. Hátha kitalálja mit is szeretne, aztán te még simán dönthetsz, hogy akarod-e ezzel a tudattal továbbra is.
2011. nov. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ő kavargat félre, és még te töröd magad a megoldáson. Tartás - ez hiányzik a mai emberekből.


Egy dolog, hogy szereted, egy másik, hogy magadat tiszteled-e annyira, hogy otthagyd. Mert benne már rég nincs semmiféle tisztelet feléd, szerintem ez egyértelmű. (és ha tisztelet nincs, akkor szeretet, szerelem meg végképp nincs.)

19L

2011. nov. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 tekike99 ***** válasza:
egy év alatt nem igazán szoktak ellaposodni a kapcsolatok... inkább arról lehet szó, hogy ő szereti a változatosságot. már 38 éves... azért ilyen korban már megállapodnak a pasik is, már amelyiknek erre van igénye. kell neki az új husi :( szerintem túl sok mindent nem tudsz csinálni. próbálkozhatsz, de ez (részéről) nem a nagy szerelmet mutatja.
2011. nov. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ez nem a te dolgod, hogy helyre hozd. Azért kezdett flörtölni és azért érzi laposnak, mert mégsem érez téged annyira közel magához, hogy közös jövőt tervezzen veled. Hiába erőltetné meg magát, ez neki akkor sem megy. Csak ezt nem így közli, hanem úgy, hogy vészesen elkezd flörtölni mással, mielőtt még komolyabbra fordulhatnának a dolgok veled. Ezt tudat alatt csinálja, szóval aligha tudja ezt így megfogalmazni. Egyszerűen ne fuss utána, hagy elmenni.
2011. nov. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
1 év? És máris félre kacsingat? Felejtős nagyon. Belegondoltál, hogy akkor mi lesz 4-5-10 év múlva?Nyitott kapcsolatban fogsz kín szenvedni amíg az embör népünnepel más csajokkal (is)? Már ha megtart egyáltalán -.- Legyen eszed, ez a fazon nem szeret téged, tiszta sor.Nekem nem kéne olyan partner aki nem szeret/másnak csapja a szelet. Vagy te szeretsz szenvedni?
2011. nov. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

1 éve voltunk együtt mikor volt egy olyan időszakunk, hogy sokat veszekedtünk.

A barátom egy másik csajjal megismerkedett, flörtölgetett vele.. olyanokat írt neki msn, hogy mindig csak rá gondol stb..

Elmentek randizni. Ezt megtudtam, nagyon kiborultam. Este meccsen voltam és nem voltam otthon a fb-on szakított velem. Ezt a 2. harmad után tudtam meg mert felhívtak a barátaim... Mire vége lett a meccsnek jött az sms h mennyire szeret meg h nem akar elveszíteni stb..

Átgondoltam az egészet és megbocsátottam neki, a mai napig nem tudom, hogy jól döntöttem-e


Szeretem nagyon, de akkor épp volt egy olyan fiú aki nagyon szeretet..a mai napig azon gondolkodom mi lett volna ha..annak ellenére, hogy most jól megvagyunk


Ne ragaszkodj hozzá mindenáron

2011. nov. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!