Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyrehozható ez a kapcsolat?

Helyrehozható ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt,mesésen indult, fülig szerelmesek voltunk egymásba,mostanában-még a napokban is- összeköltözésről, közös jövőről beszélgettünk,-főleg Ő- errefel kiderül tegnap,hogy pár hete flörtölget egy régi lány ismerősével, és szintén pár hete monotonnak érzi a kapcsolatunkat.Bár jelét nem mutatta.Csak amikor rákérdeztem,hogy miért teszi ezt a hátam mögött,hirtelen azzal rukkolt elő,hogy nem tudja,mit érez és hogy én miért nem látom,hogy ellaposodott a kapcsolatunk?

(Gondolom, szellemi síkon,mivel a szex az jó.)


Nem értem. Rengeteg közös programot csinálunk,jól is érezzük magunkat, igyekszem a kedvében járni,bármit megtennék érte,annyira szeretem.


De most mit csináljak?? Derült égből villámcsapás.

Nem akarom,hogy vége legyen,de nem tudom,mit tehetnék.


2011. nov. 24. 07:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
de akkor meg minek hiteget közös jövővel???
2011. nov. 24. 09:48
 12/19 anonim ***** válasza:
Istenem de sajnállak,voltam ugyan ebben a szituban.
2011. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Mondani mindent lehet. Csak a tényekre koncentrálj. A közös jövőtök is ilyen lesz? Ő érez egy kis problémát a kapcsolatotokban és elkezd flörtölni más lányokkal? Figyelj, józan ésszel gondold át. Szerinted, ha egy pasi szeret, imád flörtölgetne más lányokkal? Csak neked kellene, hogy létezzen főleg, hogy most fogtok összeköltözni. Ennek egy boldog pillanatnak kéne lennie. Most engedd el, később lehet nagyobb fájdalmat fog okozni neked. Sőt lehet ő fog meglepődni, hogy a szakításon gondolkozol és rájön, hogy neki mégis te vagy a legfontosabb!
2011. nov. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne mindent megtenned érte. Ez terhes is lehet. Kicsit foglalkozz magaddal.
2011. nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Erre sajnos nincs megoldás. Ne dugjad a homokba a fejed! Magamból kiindulva tudom, hogy ha egyszer már elkezdett más érdekelni engem, akkor tuti hogy megcsalás vagy csere lesz belőle. Olyan nincs, hogy innen újra visszajön a bizsergés. S sajnos ilyenek vagyunk. Ezt én a helyedbe elásnám.


Nincs megoldás.

2011. nov. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Flörtölgessen csak.Én szóba nem állnék vele többet.
2011. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Elsősorban ezt neked és neki kell éreznie.Az tuti ha kiderülne hogy a párom flörtölget,akkor nem sokat gondolkodnék és lelépnék,még akkor is ha ez csak flörtölés volt és semmi "komolyabb".

Aztán miután elmegyek majd meglátnám hogy a pasi mennyire hajt engem,mennyire keres,mennyire kéri hogy kezdjük újra.Nem azt várnám hogy könyörögjön,de mindenesetre látszódna hogy akar-e még!


Nem azt mondom neked is,hogy lépjél le,hanem beszélgessetek sokat,értékeld át ezt a kapcsolatot és gondolkozz rajta,szereted-e annyira,akarod-e őt egy életre annyira,hogy ezt elnézd neki hogy flörtölget?

2011. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ellaposodott a kapcsolat, és flörtölget, hiszen, mint írod, neked jó volt. Neki nem elég. Persze, ellaposodik amúgy, ha nem veled tervez programot, nem téged szeretget, hanem a másik nőről ábrándozik, vele találkozgat. Örülj, hogy idejében drült ki, nem hiszem, hogy vele kellene tervezned a családalapítást, pedig már te is abban a korban vagy. Ideje keresned olyan embert, akivel családod is lehet. (Amúgy 38 évesen már kicsit túlkoros ehhez a viselkedéshez, ha meg már van is elhagyott családja, no comment).
2011. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nincs elhagyott családja:) Sőt,állítása szerint velem tervezte a családos históriát.

Ennyi idősön én is úgy gondolom,már nem illő össze vissza ugrálni,csak,mert valami nem a kedve szerint alakul.


Ami engem illet,én már nagyon szeretnék végre megállapodni,ő igenis alkalmasnak tűnt,bele is ringattam magam ebbe az egészbe,ezért is ért ekkora nagy pofonként ez a viselkedése.

2011. nov. 24. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!