Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tart a jóban-rosszban...

Meddig tart a jóban-rosszban egy házasságban? Mikor hagynád el a párod? Betegség, pénztelenség egyéb baj esetén?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 14:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

17L


Küldesz nekem priviben egy fotót??szerintem én joggal jelenthetem ki azt amit te mondasz,kíváncsi lennék rád issss......

2011. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Semmiképp. Ha megcsal, tegye, legfeljebb nem szeretem már. Ha megüt, visszaütöm. Nincs pénz? Még kevesebb lenne nélküle.De a hitelünket ő is fizeti, a halom gyerekét pedig neveli, mert főleg ő akarta. Na, ilyen is van. Most megy a roszban rész :D.
2011. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A megcsalás azért nem megbocsátható, mert emberek vagyunk, és kultúráltan le lehet ülni megbeszélni a másikkal a problémát, hogy mi nem stimmel a kapcsolatban. Persze, mind a ketten hibásak, hogyha megromlik a kapcsolatuk, de ha az egyik megcsalja, inkább a szőnyeg alá söpri a gondokat, akkor ő nagyobb részben hibás. Ha meg nem megy, nem kell erőltetni. Minden hol vannak mélypontok, de ez nem megoldás. Megbocsáthatatlan.

Az alkoholizmus: vagyis az italtól függ. Nem tudod befolyásolni, ha csak ő nem akarja. És ehhez piszok erősnek kell lennie. Ha azért kezd el inni, mert baj van kettőjük között, akkor egy gyenge ember.

2011. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!