Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyuéknak,...

Hogy mondjam meg anyuéknak, hogy túl vagyok terhelve és fáradt vagyok folyton?

Figyelt kérdés
Túl sok dolgot csinálok egyszerre, utolsó évem van a gimiben, rengeteget kell tanulni, de mellette táncolok, sportolok, mire hazaérek 6-7 körül, már fáradt vagyok agyilag is, nem tudok koncentrálni. Régóta táncolok, szeretem is, de már lefáraszt túlzottan, folyton álmos vagyok a suliban is ettől. Imádok mozogni, de ha valamit fel kell adni, akkor sajnos ez lesz az, mert a tanulás most fontosabb egyelőre, szeretnék bejutni egy jó egyetemre. Nem merem nekik megmondani ezt, mert szerintük ennyit kibírok, nem nagy megterhelés, de mindennap mégis csak az, én úgy érzem. Mondjuk hozzászoktak már az évek alatt, ezért gondolom, hogy fura nekik, hogy most már nem bírok el ennyi mindent. Ti hogyan adagolnátok be nekik szép lassan, hogy egy időre búcsút mondtok a táncnak és a sportoknak, mert elfáradtatok? Csalódás leszek szerintem, de valamit fel kell adnom, mert tényleg kezdenek leépülni az agysejtjeim a fáradtságtól.
2011. nov. 24. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Terrorban élsz? Mert egy normális családban ebből nem lenne probléma...
2011. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így mondd el, ahogy nekünk és mielőbb, amíg a túlhajszoltságtól és fáradtságtól nem lesz szervi bajod.
2011. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
És ha esetleg nem értik meg, tánc idejében menj fürdőbe lazítani. :)
2011. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

"szerintük ennyit kibírok, nem nagy megterhelés"

Hát szerinted meg nem, ennyit kell mondani. Vagy hogy menjenek el még munka után ide-oda pár órára, és plusz készüljenek egy sulira. Nem semmi, milyen szülők vannak, hogy még beszélni sem lehet velük! :(

2011. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!