Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bölcsibe a dolgozóknak karácso...

Bölcsibe a dolgozóknak karácsony ajándék?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy a csoporttal közös ajándékot szokás-e adni, vagy egyénileg? Megírnátok ki hogy szokta? És azt is, hogy milyen értékben és mit? Mindenkinek egyforma értékben, vagy különbséget tesztek a gondozónők és dadusok közt?
2011. nov. 25. 06:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyforma ajándékot veszek,mivel a dajka is ugyan úgy foglalkozik a gyermekekkel mint a gondozónő...sőőőt. Tapasztalat mondatja velem,mivel én is gondozónéni vagyok és a dajkák nélkül nagyon nehéz lenne,arról nem is szólva a gyerekek mennyire imádják őket :) Én a kislányommal karácsonyi gyertyatartót és desszertet adunk,általában a nagy többség is hasonló ajándékot hoz. Túlzásba nem kell esni!
2011. nov. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én rákérdeztem erre egy gondozónő barátnőmtől. Ő azt mondta, hogy ritka, hogy kapnak személyes ajándékot.

Közöset pedig még sosem kaptak (a szülőknek nincs is közös szervezetük, amivel az ajándékozást összehangolhatnák). Az egyes szülők pedig inkább csak a csoportszobába való ajándékot (játékot, dekorációt) visznek.

Mivel a bölcsibe zömével csak egy évet (vagy annyit sem) járnak a gyerekek, elég ha év végén a búcsúzáskor kapnak a dolgozók ajándékot.


(Persze ha te szeretnéd meghálálni valamivel a munkájukat, akkor nyugodtan vegyél valami apróságot. Nagyon nagyon fognak neki örülni. Nagy értéket ne, mert az kínos lehet...)

2011. nov. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!