Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád a két...

Melyiket választanád a két opció közül?

Figyelt kérdés

adott egy nem túl jó kapcsolat, legalábbis számomra. nem kapok szeretetet úgy érzem már egyáltalán. tehát 1. számomra sok vívódással járó kapcsolatot megtartani a szex miatt + néha elmenni ide oda vagy 2. nincs szex, nincs néha eljárkálás, szakítás és ezzel együtt egyedüllét.

eszem szerint a 2., de nem tudok egyedül lenni úgy érzem szükségem van valakire.


2011. nov. 25. 11:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
22l
2011. nov. 25. 11:34
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
szerintem : x
2011. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ugyanebben a helyzetben voltam...képtelen voltam szakítani, úgy éreztem, szükségem van Rá, holott nagyon boldogtalan voltam. Aztán addig vívódtam, amíg ő csalt meg engem...


Rájöttem, hogy lépnem kellett volna, és akkor emelt fővel köszöntünk volna el egymástól, így viszont megaláztak.


Azt javaslom szakíts, mert ki fogsz készülni előbb-utóbb.

Hagyj magadnak egy kis időt, és aztán ismerkedj, járj el otthonról barátnőkkel, és biztos fogsz egy olyan fiúval találkozni, aki megadja azt, amire vágysz.


22L

2011. nov. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első opció igen megalázó, és ha ilyen kompromisszumokat kötsz, akkor meg is fognak az ilyen helyzetek találni. Ha karakán vagy, lehet, hogy nem lesz szex, és egyedül maradsz, de legalább az önbecsülésed megmarad. Tudom, borzasztó nehéz igazi barátságokat találni, de én ebben az irányban haladnék tovább, mint hogy rossz párkapcsolatokban vegyek részt.
2011. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hármas és négyes válaszolónak köszönöm. a semmitmondó hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi.
2011. nov. 25. 11:41
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az egyedüllét mint egy rossz, megalázó kapcsolat. Aztán majd találsz olyat akinek fontos vagy és boldog leszel vele.
2011. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 bánomisén ***** válasza:
100%

Én is amellett vagyok, hogy egy rossz kapcsolatnál jobb az, ha nincs kapcsolat.

Miért nem tudsz egyedül lenni? Nincsenek barátaid? Nem érdekel semmi? Nem tudod eltölteni az idődet semmivel? Azért ezt nem hiszem. Iratkozz be egy nyelvtanfolyamra, az hasznos, ott meg is ismerkedsz emberekkel és az idődet is lefoglalja. De ha nem, akkor biztosan találsz valami olyat, ami érdekel és szívesen foglalkozol vele. Nem csak kapcsolatból és szexből áll ám az élet...

2011. nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Ha az 1.-vel jó a szex,akkor tartsd meg szexpartnernek,és közben keress magadnak egy normális férfit,ha ennyire nem akarsz egyedül lenni.
2011. nov. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A másodikat választanám, biztosan. Mert hosszabb-rövidebb (ki tudja, mit hoz a holnap?) szenvedés után, megnyugodnék, és újra szépnek látnám a világot. És nyitott lennék újra emberek megismerésére, és nyitott lennék ha elér a szerelem..
2011. nov. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Valassz 3-ik opciot.
2011. nov. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!