Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Problémája adódhat egy anyának...

Problémája adódhat egy anyának válás során hogy munkanélküli?

Figyelt kérdés
nézem az állásokat, találnék is, de akkor meg a gyerkőcöt nem tudom megoldani s azt kapom hogy milyen anya vagyok Én. Hozzáteszem 13 évig dolgoztam 31 éves vagyok s most vagyok először munkanélküli 2 hónapja.Ez miatt senki nem veheti el, igaz?
2011. nov. 25. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban bárki elveszítheti a munkahelyét, ettől még senki nem lesz rossz szülő. Főleg, hogy a gyereked miatt nem vállalsz el egyes melókat.

Efelől nyugodt lehetsz..

2011. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Elváltatok már? Vagy csak most zajlódik a válóper? Mert szerintem gondot jelenthet. Ha nincs senkid, aki támogatna, akkor miből tartjátok fönn magatokat? Nem tudom, hogy a bíróságokon ez hogy megy, de egy ilyen szempont talán közrejátszódhat.


24/n

2011. nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem váltunk még el.szülői és testvéri támogatásra viszont számíthatok.
2011. nov. 25. 17:53
 4/16 A kérdező kommentje:
de mivel más a lakhelyünk ezért a gyerek megoldás kérdésében egyedül vagyok.
2011. nov. 25. 17:55
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyermek elhelyezésnél megvizsgálják hova kerülne a gyermek,milyen körülmények közé,hol élne és hogy élne...milyen anyagi helyzete lenne a gondviselőjének.Mindenképp valahogy szerezz segítsélget.Szülőkhöz nem tudsz költözni?
2011. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is ez a bibi. Hogy figyelembe veszik az anyagi körülményeket. És ha a gyermekeddel egyedül éltek, és nincs kereset a háztartáson belül, az bizony gond lehet. Próbálj meg valakihez odaköltözni, vagy nagyon gyorsan bevállalni valami munkát.


24/n

2011. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Ha csak nem vagy alkoholista/szajha akkor te kapod a gyereket mivel a törvényhozás anyaközpontú szerencsére.
2011. nov. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Anyaközpontú, de szerintem ez rohadtul nem szerencsére..

Ezt nőként mondom. A férfiak is ugyanúgy szülők és ugyanolyan érző lélekkel bírnak, mint mi.

Magát járatja le mocskosul, aki képes magát a neme miatt előtérbe helyezni. Ez mindössze annyit jelent, hogy mással képtelen érvelni, csak egy olyasmire futja, amiről sosem döntött és sosem tett érte.

Ezt nem neked írom kérdező, hanem az előttem írónak.


Szerintem a gyereket annak kellene nevelnie, akinél jobb helye van és aki képes normálisan viselkedni válás után. Aki eltiltja a gyereket bosszúvágyból, vagy csak kéthetente engedi látni, az minden, csak nem jó szülő.

2011. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kedves 81% os. Ha mind a két szülő,más tekintetben tökéletesen alkalmas is, 10 éves korú ( vagy fiatalabb) gyereknél az anya két lóhosszal indul. És ez így van jól.
2011. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

76%-os vagyok, de gondolom nekem szánod a választ.

Szerintem pedig rohadtul nincs ez így jól.

Semmivel nem különb egy anya egy apánál. Ugyanannyit tesznek hozzá a gyerekhez, mitől jobb egy anya?

Ha mindketten egyenlőek, akkor én kiszabnám a közös felügyeletet. Oldják meg, illetve a korlátlan láthatást is. Ez lenne a normális, nem az, hogy csak azért, mert valaki nőnek született előnyt élvez.

2011. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!