Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsájtanátok ezt a párotok...

Megbocsájtanátok ezt a párotoknak? Vagy dobnátok örökre? Párom hét elején kapott új kocsit de már este bulizni volt vele, nélkülem.

Figyelt kérdés

Állítólag azért tette, mert az anyja azt mondta neki, hogy találjon magának egy rendesebb lányt akivel nem veszekszik annyit. Így ő fogta magát és húgaival és két haverjával elment bulizni a tudtom nélkül.Csak lebukott és így bevallott mindent. De ezt a húzását én nem tudom megbocsátani és el akarom őt küldeni. Szerintetek érdemes adni még egy esélyt vagy nyugodtan mehet lapátra?

A döntést én hozom meg, de kíváncsi vagyok véleményekre.

1,5éve vagyunk együtt


2011. nov. 26. 06:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nem bocsátanám meg.


Hány húga van neki?

2011. nov. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. Az még egy dolog, hogy anyuci miket mond neki. Az a gáz, hogy ő ezt meg is fogadja. Ezek szerint, ha talál buliba valamilyen csajt, meg is csal??

Nem tudnám neki megbocsátani, és nem azért mert nélkülem ment bulizni, hanem maga az egész dolog.

2011. nov. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%
A kocsija nem a tied. Akkor megy, oda ahova O akar a kocsival es azt szallit benne akit akar. Szerintem Neked a bajod az, hogy nem Te ultel az uj kocsiba. A tobbi leirasod csak korulmenyek.
2011. nov. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

3húga van neki.

Egy dolog az, hogy az ő kocsija és azt szállít vele akit akar.Az más, hogy hazudik azért, hogy elmehessen oda ahova akar. Mert most nem engem vitt nem nagy ügy, de az igen, hogy hazudott is hozzá.

2011. nov. 26. 06:58
 5/24 anonim ***** válasza:
53%

Ő is ugy gondolta, hogy elmegy keresni egy masik lanyt, akivel nem veszekszik annyit.

Szerintem már ő evvel a gesztusával szakított Veled.

2011. nov. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

Én először is beszélnék vele. Megtudnám, hogy csajozni ment, vagy csak bulizni. A bulizás, még nem bűn :)

Ha csajozni ment, mert ő is mást akar, akkor lapát.

Amit meg az anyja mond, azt tojd le. Nem az anyjával élsz, hanem a fiával. Szóval az ő érzései számítanak

2011. nov. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Egy órát beszélgettem vele este. Fél12kor tettük le a telefont ők fél 1kor indultak.

Megcsörgetett mikor hazaért. De, hogy igaz-e ez vagy csak azért tette, hogy megnyugodjak azt nem tudom.

De ha egy esélyt kap is, de a bizalom nem lesz a régi.

2011. nov. 26. 07:23
 8/24 anonim ***** válasza:
22%

Mit akarsz meg?

Felcsorgetett mikor hazaert. Ne ulj mar a nyakara annyira, hogy megfulladjon, mert akkor nem neki hanem neked lesz lapat.

2011. nov. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha valóban sokat veszekedtek,akkor mit ér ez a kapcsolat? Nem az a baj,hogy elment nélküled!
2011. nov. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
41%

Hát nem tudom. Párom is egyszer volt úgy bulizni, és nekem nem szólt róla. Meg is orroltam rá, mert miért nem lehet legalább egy sms-t dobni. Menjen nélkülem, csak tudjam, hol van. Nálunk fel se merült a szakítás. De nálatok még szóba jött az anyja is, ami súlyos körülmény. Nem azért ment el, hogy az anyját lenyugtassa, mert már idegesítette, hogy nem hagyja békén?

S miért veszekedtek sokat?

2011. nov. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!