Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanátok a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok a párotoknak, ha annak szándékában állna megcsalni titeket?

Figyelt kérdés

A párom msn-en félre nem érthető beszélgetéseket folytatott az egyik csoporttárs nőjével. Ennek egyik darabját utólag találtam meg, akkor vallotta be, hogy pár héttel azelőtt le akart vele feküdni, de nem tette meg, mert a csajnak gombája lett, így el kellett halasztaniuk. Utána miközben nekem órám volt, neki lyukas, lement, hogy befizessen egy számlát. Azt is utólag tudtam meg, hogy számlabefizetés után elment a csajjal egy teát meginni a mi kedvenc kávéházunkba, és közben felköszöntötte a csajt nőnap alkalmából egy bonbonnal. Hozzáteszem, én nem kaptam semmit, még annyit sem, hogy boldog nőnapot.

Amikor a beszélgetést megtaláltam, akkor rájöttem ezekre is, hiszen olyanokat írkált neki, hogy kettéharaphatnánk egy bonbont, stb,stb. Akkor azt mondta, hogy ő úgy érezte rossz a kapcsolatunk, pedig én tökéletesnek éreztem, ami gondunk volt, mind kijavítottam, változtam. Ezért akart a csajjal megcsalni, illetve azért vette neki a bonbont, hogy lássa, hogy reagál rá, de mivel még egy puszit se kapott a csajtól cserébe, így letett róla, és úgy döntött, kapok még egy esélyt.

Ez 4 hónapja volt, azóta picit eltávolodtam tőle, még együtt vagyunk, de nem tudok megbízni benne. Azt mondja, mostmár nem csalna meg, de ha felhozom neki, hogy mennyire megbántott, és az a nőnap iszonyatosan fájó pont számomra, csak vállat ránt, és azt mondja, hogy engem is felköszöntött. Ja, este, miután egész nap azon sírtam, hogy legalább mondhatná, pedig akkor még nem tudtam, hogy a csaj bonbont is kapott, csak azt, hogy egyik csoporttársamnak boldog nőnapot kívánt.

Vélemények?

21/L, 22/F


2010. aug. 10. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Persze, bocsáss meg neki, elvégre adott neked még egy lehetőséget.
2010. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Első :D


Hagyd a francba az egész kapcsolatot. Szerinted tényleg megérné? Vagy csak fogadni akarsz rá, hogy mikor csinál valami hasonnlót legközelebb? Jövő héten vagy tíz év múlva, amikor már házasok lennétek?

2010. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott!Ez a srác nem érdemel meg téged!!!Ha már egyszer ezt megcsinálta máskor is meg fogja és akkor lehet össze is jön neki a hancúr más lánnyal!Én a helyedben már akkor ott hagytam volna amikor ez kiderült!

21/L

2010. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Erre csak egy mostanában történt eseményt tudok írni:

Ismerős (van egy gyerek) pár hónapja mondja nekünk, hogy el fog válni, mert a férje nem foglalkozik velük, és szerinte meg is csalta. Többen mondtuk, hogy ok, tegye! Aztán mégis adott a srácnak egy esélyt, meg hát ott a gyerek...A bírósági szünet végén újra beadja a papírokat, mert nem változott semmi.

Egyébként biztos, hogy nem csalt meg eddig??? Lehet, hogy nem vetted észre. Szerintem hagyd a fenébe!!!

2010. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én megbocsátanék (mert nálunk is volt ilyesmi) és megbocsátottam

azóta a pasimat kenyérre lehet kenni

éééésss mégis egy féltékeny hárpia lett belőlem!!!

mindenre ugrok, mendenen veszekszem

mert hiába a megbocsátás, oda a bizalom.

itt a kérdés: TE tudsz e ezek után bízni benne, mert rémálom is lehet időtlen időkig, ha folytatod

maradj vele, meg fogod látni saját magadon, hogy miket érzel

és ha elmegy így akár 1 év, és ő nem csalt meg azóta és még akkor sem tudsz bízni, akkor sajnos szakítanod kell és amíg ez nem megy, addig fogsz szenvedni

neki meg persze könnyű félvállról beszélni, mert te szenvedsz ahelyett, hogy ő szenvedne, hogy téged elveszít

nem is érzi a súlyát, hogy mit tett (majdnem)

a félrelépőknek amúgy is majd' 100%-a bizonygatja, hogy a másik a hibás, ő azért lépett félre, csakhogy a saját lelkét megnyugtassa. ez ösztön, védekezés

2010. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
egyáltalán nem érdemel meg egy ilyen törődő lányt, mint te.. hagyd ott, menjen, keressen egy olyan lányt, akit nem bánt meg a váll rángatásával...
2010. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen, engem konkrétan az bánt, hogy nem is zavarja, hogy bánt ez az egész. Én nem hozom fel, de ha látom, hogy egy lánnyal beszélget, ideges leszek. Amikor rájöttem, és szakítottam volna, az sem érdekelte volna, az sem érdekli, ha én csalnám meg, mondván, hogy akkor egyből repülnék.

Pl most van egy betegségem, hüvelygyulladás, és ezalatt a két hét alatt rettegek, mi lesz, ha megcsal, hisz két hétig nem tudom kielégíteni, kézzel illetve szájjal pedig nem akarja.

2010. aug. 10. 14:44
 8/14 A kérdező kommentje:
Várom a további véleményeket. Már kibírtam így kb 5 hónapot, de azt a csajt nem bírom elviselni, és utána is volt, hogy visszavette msn-re, illetve beszélgettek. Mert szerinte beszélgetni nem bűn. Ezt én is úgy gondolom, de szerintem minimum elvárás lenne, ha megbocsájtottam, akkor ő nézze a csajt levegőnek. De ő még erre se volt képes suliidő alatt. Most állítólag nem beszélnek. Állítólag, mert tagadni előttem jól tud.
2010. aug. 10. 14:46
 9/14 anonim ***** válasza:

Most ezt nem mondod komolyan???? :O

Nem érdekli őt semmi??? Az majd fogja, ha tényleg kirakod a grabancát.

Ha méltósággal szeretnél távozni, akkor szerintem TE mond ki, hogy vége. Nem te voltál a hunyó, miért hagynád, hogy még jobban megalázzon?

2010. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt írod, rettegsz, hogy most megcsal. Akkor ezek szerint még szereted??? Én nem bírnám ennyi ideig, le a kalappal előtted. Nem akarlak lebeszélni a srácról, de lehet később megbánod, hogy ennyi időt vesztegettél rá!!!
2010. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!