Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatotok a fiú...

Milyen a kapcsolatotok a fiú testvéretekkel?

Figyelt kérdés
lányok, fiúk válaszát is várom
2011. nov. 26. 09:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
Egy bátyám van, rengeteget veszekedtünk mikor kicsik voltunk, persze ilyen hülyeségeken, hogy ki mikor gépezik, kié a jughurt..:) De akkor úgy mindig hangoztattuk, bárcsak ne lenne tesóm, meg utállak stb. Most már nagyobbak lettünk, tesóm külön él és mindig olyan jó mikor hazajön vagy mi megyünk hozzá. Eddig nem is igazán mutatott ki semmilyen szeretetet felém, de most nagyon látszódik, hogy nagyon örül ha lát, érdekli, hogy mi van velem. Mostmár annyira örülök, hogy vagyunk egymásnak:)
2011. nov. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

2 bátyám van (27 és 32 évesek). nagyon jól megvagyunk egymással (ahogy növök, egyre kevesebb a veszekedés). Segítünk egymásnak amiben tudunk, 27 éves bátyussal többet játszok, mint a másikkal :) Tök komolyan lehet velük beszélgetni, humorizálni. Nagyon szeretem őket:)

16/L

2011. nov. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2011. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy Öcsém van!10 évvel fiatalabb mint Én!Szeretem!Annak ellenére hogy most tinédzser sokat segit nekem,számithatok rá.
2011. nov. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2011. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy bátyám van szeretjük egymást jóban vagyunk, segít ő is sokszor (tanulás stb.) bár annyira nincs közös témánk..

nagyon örülök mikor hazajön (elvált szülők, úgyhogy olyan jó néha az a pár nap ami boldog gyerekkoromra elmékeztet)

2011. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
imádom az öcsémet:)
2011. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én 19 vagyok tesóm 22, de nagyon sokat veszekszünk még most is és ez régen is így volt. "Utáljuk" egymás de ha arról van szó szó nélkül kiállunk a másikért, "hazudunk" egymásért :) És kitartunk egymás mellett :D
2011. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Problem? ***** válasza:
Én nem tartom a testvéreimmel a kapcsolatot.
2011. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs. Mármint kapcsolat. Fiútestvérem, az van. A szüleinknél lakik, de amikor meglátogatom őket, vele még csak nem is köszönünk egymásnak, pl. a mobilszámát sem tudom.
2011. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!