Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyibe fog kerülni...

Nektek mennyibe fog kerülni az idei Karácsony?

Figyelt kérdés
Mennyi idősek vagytok és mennyi embernek vesztek ajándékot? Valamint milyen értékben? :) köszi ha válaszolsz, csak kíváncsi vagyok
2011. nov. 27. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

0 Ft

0 ember


31/f

2011. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:S
2011. nov. 27. 14:43
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Az idei karácsonyra körülbelül 500 000 Ft-ot fogunk költeni. Barátnőmmel élünk ketten együtt. Szülőknek veszünk ajándékot , nagymamának, testvéreknek, + kisseb ajándékot rokonoknak. Magunkat pedig megajándékozzuk egy LCD tv-vel + saját magamat egy Makita kézi gyalugéppel de ezt már régebb óta terveztem. Ezen felüli kiadás egy családi síelés lesz Svájcban de erre már csak januárban kerül idő. 22F 22L
2011. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
0Ft, 0ember, sok idegeskedés... ez a karácsony.
2011. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Kb 12-15 embernek, párom családja, én családom, barátok

fogalmam sincs, mennyibe kerül összesen, és őszintén szólva nem is érdekel, meg nem számolgatom, mert az a fő, hogy örömet okozzunk egymásnak

nem az anyagiakról szól, hogy akkor most ez meg az drága ajándékot kap, akkor a harmadiknak is az kell..

23/L

2011. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi közösen veszünk ajándékokat,vagyis mindig összedojuk a másik ajándékára a pénzt (pl.szülőknek testvéremékkel,nagymamának szülőkkel stb.),így egyedül a páromnak veszek teljes áron ajándékot.Még nem számoltam össze,hogy mennyit költöttem,de kb.50 ft lehet és 7 embernek vettem.Már csak egy ember ajándéka hiányzik,de neki még keressük a legmegfelelőbbet.Mindig elosztjuk hónapok alatt vásárolunk karácsonyra,mert egy hónapban ennyit költeni csak ajándékra kicsit megterhelő lenne.Az otthonom díszítése viszont most jön. :)
2011. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

én is ajándékoznék körülbelül úgy 10-12 embernek, de sajnos nekem muszáj számolgatnom mert nagyon kevés pénzem van

egyenlőre nem tudom hogyan fogok kijönni belőle

pedig jó volna végre olyan karácsony amikor mindenkit meg tudok lepni amivel szeretném :(

2011. nov. 27. 14:59
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

3 ember.Párom kereszt apám és barátnőm

40db ezres!

2011. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

Sokba...39 évesek vagyunk,2 gyerekkel(19 éves a nagy,3 éves a kicsi),szülőkkel,testvérekkel,keresztgyerekkel,barátokkal.

Szerencsére nem kell számolgatni,így kb.300 ezer ft-ba fog "fájni".A karácsonyi vacsora nálunk lesz(szülők jönnek,az uram,és az én testvérem is,meg a párjuk,gyerekek).A szűk családnak "jelképes" ajándék,inkább a gyerekeikre költünk.A tágabb kör(barátok)ott megbeszéltük, CSAK a gyerekek kapnak ajándékot.

2011. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
kb . 20 ezer. Már csak 3 nem közvetlen rokonom van, egyedül élek.
2011. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!