Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több dolog is arra utal, hogy...

Több dolog is arra utal, hogy örökbe fogadtak. Hogyan deríthetnék ki az igazságot? Senki sem beszél nekem ilyesmiről, mikor komolyan felmerült a téma, tagadott mindenki.

Figyelt kérdés
Mindjárt 17 éves vagyok.
2011. nov. 27. 18:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Anyakönyvi kivonatod keresd meg/kérd el.

Baràtnőm így tudta meg, hogy örökbefogadtàk...

2011. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%

Mik azok a dolgok amik arra utalnak, hogy örökbefogadtak?

Papírokat ne elkérd hanem kutasd fel, mert ha nagyon nem akarják, hogy megtudd az igazat el is rejthetik akár ismerősnél is aztán lehet, hogy cseszheted az egészet.

Szerintem a legegyszerűbb addig nem békét hagyni nekik míg el nem szólják, vagy meg nem mondják az igazat.

23/N

2011. nov. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miből gondolod?
2011. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%
Mi lenne, ha bemennél a kerületi anyakönyvvezetőhöz és megmondanád, hogy eltűnt a születési anyakönyvi kivonatod és kérsz egy másolatot. Ehhez biztos kell majd a személyid és kb. 4000 forint. (De az már lehet, hogy az új neveden lesz és semmi nem fogja bizonyítani, hogy mi volt a régi.) Olyan is van, hogy Nevelési Tanácsadó. Minden kerületben vagy településen. Keresd ki a címüket, telefonszámukat. Jelentkezz be egy pszichológushoz és kérj tőle tanácsot. vagy a GyermekJólétnél is van erre lehetőség. vagy a Polgármesteri Hivatalban a Gyámhatóságon. Ezek a szervek mind arra vannak, hogy Neked jó legyen az életed.
2013. jún. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!