Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Küldenél névnapi üdvözletet...

Küldenél névnapi üdvözletet olyan férfinak akivel megbeszéltétek, hogy nem működik a kapcsolat amíg le nem tudod zárni az előzőt? Ehhez viszont sok idő kell. Vagy addig inkább ne zaklassam?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem küldenék.
2011. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem kuldenek, mert csak izgatod, ugy jonne ki, mintha Te sem tudnal mit akarsz. Nem baj, ha iden kimarad, ferfiaknal nem annyira fontos nevnapi udvozlet, mint peldaul egy nonel.
2011. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem küldenék, tartanám magam ahhoz, amit megbeszéltünk.
2011. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem létesítenék kapcsolatot senkivel, amíg benne vagyok egy másikban


ha meg ki akarnék szállni egy kapcsolatból nem húznám feleslegesen, hanem kiszállnék emelt fővel - gondolj a másik félre is


tudod milyen szar érzés, amikor utólag kiderül, hogy hosszú ideje nem ketten vagytok egy kapcsolatban?

2011. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
12.51-esnek. Pont azt mondom, hogy nincs kapcsolat köztünk.
2011. nov. 28. 12:53
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
az, hogy félrekacsingatsz, az már egy új kapcsolat kezdete - légy őszinte a jelenlegi pároddal és zárjátok le
2011. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mi az oka annak, hogy az előzőt nem lehet gyorsan lezárni.

Ha pl. az "előző" még mit sem tud arról, hogy mire készülsz és ugyanúgy éltek, mint eddig, csak te tervezed azt, hogy vége lesz, akkor nem küldenék.

De ha pl. már tudja, hogy mi a helyzet, csak teszem azt van közös vagyon, amin még nem osztozkodtatok vagy folyamatban van a válás, vagy bármi ilyesmi, akkor küldenék egy köszöntést.

2011. nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem küldenék.
2011. nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem küldenék, ne játszadozz az érzelmeivel.
2011. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én úgy értelmeztem, hogy már szakítás után kezdett ezzel a palival, csak aztán rájött, hogy még az előzőt szereti, nem úgy, hogy még az előzővel jár (de lehet, hogy én vagyok naív...)

ha a pasi azt mondta, hogy várni akar rád, akkor szerintem kedves gesztus az üdvözlés, mert mutatja, hogy addig is gondolsz rá és bátorítja. (de csak akkor csináld, ha tényleg vannak szándékaid ezzel a pasival.)

2011. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!