Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a gyászolás? Mi...

Mit jelent a gyászolás? Mi zajlik le ilyenkor az emberben, mit tesz ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 13:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

[link]


itt elég jól pontokba foglalják a folyamatot.

2011. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez mindig azon múlik, mennyire kötődtél ahhoz, aki meghalt. Másképp gyászolod az anyukádat, mint mondjuk egy távoli rokont vagy a szomszédasszonyt.
2011. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2012. máj. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Üdvözlöm, csak most olvastam a gyászról a beírását. Vajon, még mindig gyászol? Olyan gazdagon írt erről a fájdalomról - nem mindenki tud így... Magamra ismerem, amikor olvastam a sorait. Pár hét múlva lesz, hogy egy éve meghalt a férjem. Egyedül élek, a gyerekeink már rég önálló életüket élik. Több nagyon kedves unokám is van, nagyszerű a családom. Mégsem jó...Soha nem lesz már jó. És nagyon fáj, hogy nem volt hozzám mindenben őszinte - titkos kapcsolatai lehettek... és már sose tudom meg, kik is voltak fontosak mellettem. Nehezen viselem.
2019. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!