Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan a családotokban aki...

Van olyan a családotokban aki ha megsértődik nem szól hozzátok? Hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Az egyik rokonomnak ez a mániája. Én ha mérges vagyok kiadom a mérgem, kiabálok, vagy csak vitázom, de mikor kimondom már el is száll a haragom. Ő viszont mikor mérges meg sem szólal, 65 év körüli nő amúgy. Pl múltkor vettem neki mandarint, narancsot, banánt, almát hogy egyen gyümölcsöket. És evett mindenből is, azért vettem ugye. Aztán mikor végzett, mondtam hogy "Na, végigetted az egész gyüm. listát" Erre megsértődött és nem szólt hozzám órákig, mert hogy azért szóltam mert irigy vagyok.


Más mit csinál ilyenkor?


2011. nov. 29. 13:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
igen. faterom. gyerekkorom óta ezt játsza... ha valami nem tetszik neki, vagy nem azt csinálom amit mondd, fogja magát és nem áll velem szóba...napokig, hetekig, hónapokig. a legutóbbi ilyen 4 évig tartott.
2011. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Anyám ilyen. Ilyenkor hagyom a fr@ncba. Úgysem lehet vele mit kezdeni. Tudom, mert én is ilyen vagyok. :)

Meg kell várni, amíg elmúlik.

2011. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!