Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti nagyszüleiteket is át...

A ti nagyszüleiteket is át szokták verni ezek az árusok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kivagyok már. Nagymamám minden ilyen marhaságnak bedől. Elmegy ezekre a kirándulásokra és hazatér minden marhasággal. Pár éve kezdte az egészet. Volt hogy éjfélkor állítottak be ilyen férfiak hogy összeszereljék az újonnal vett ágyat 100ezerért, mert hogy az bio ágy, minden gondot elűz. Volt már 120 ezres edénykészlete mert az szuperedény és már szinte magától főz. Biomatrac ágyneműkészlet több 100 eerért mert az is hiperszuper.

Évről évre meg van vele bezsélve hogy ne dőljön be de már megint... Velünk lakik, gyűlytögeti a nyugdíja nagy részét és ilyen marhaságokra pikkpakk elszórja.

Nem tudom mit csináljak. Az ilyen cégeket is lecsukatnám a fenébe. Mindig a hiszékeny nyugdíjasokat pályázzák meg.


2011. nov. 29. 16:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
44%
Nem, az én nagyszüleim vannak olyan értelmesek ,hogy nem hisznek ilyen marhaságokban.
2011. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos :( Mindig vett mindenfélét, hogy jó lesz gyerekeknek és unokáknak.
2011. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagyszüleim sem ilyenek voltak. A tied egy kicsit könnyebben rászedhető, naiv - ez most nem bántás!

A párom nagyszülei szintén vesznek egy csomó mindent. Pl. vettek a harminckét éves unokájuknak egy kisgyerekeknek szóló Reader's Digest angol tankönyvet :D

2011. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék ilyen bántó hozzászólásokat mert nagyon szeretem a nagymamámat, nagyon nem esik jól, ha egy kommentben valaki közli hogy nem értelmes stb. Köszi a megértést.


A kérdés inkább arra vonatkozna, hogy mit tegyek ebben a helyzetben?

2011. nov. 29. 16:49
 5/33 A kérdező kommentje:

elsőnek szólt az előző kommentem

igen az a baj, hogy nagyon naív szegény, elhiszi hogy csodatevő dolgokat vesz egy rakás pénzért

pedig csak jót akar :(

2011. nov. 29. 16:50
 6/33 anonim ***** válasza:
27%

Ki mondta a nagymamádra ,hogy nem értelmes?


Senki

2011. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
" Nem, az én nagyszüleim vannak olyan értelmesek... "
2011. nov. 29. 16:52
 8/33 anonim ***** válasza:
19%
Igen, és a te nagymamádról egy szó sem volt benne.
2011. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Sajnos az én nagyszüleimmel is van ilyen gond. Ők is vettek edénykészletet, gyógymatracot, pamut ágyneműgarnitúrát, mindenféle krémeket ami "mindenre" jó, csodatévő karperecet... És a "legjobb" az a lábáztató volt, ami kihozza a méreganyagokat a testből meg salaktalanít.. Mutatták is a tévében hogy nagy átverés! Hiába mondjuk nekik hogy ne vegyenek ilyeneket, mégis megveszik. Nem tudunk rájuk hatni. Én is imádom őket, de nagyon kis naivak és hiszékenyek
2011. nov. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

mindegy nem veszekszek, nem érdekel, én magamra vettem, itt nem ez a lényeg.


a többieknek köszi

2011. nov. 29. 16:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!