Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti nagyszüleiteket is át...

A ti nagyszüleiteket is át szokták verni ezek az árusok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kivagyok már. Nagymamám minden ilyen marhaságnak bedől. Elmegy ezekre a kirándulásokra és hazatér minden marhasággal. Pár éve kezdte az egészet. Volt hogy éjfélkor állítottak be ilyen férfiak hogy összeszereljék az újonnal vett ágyat 100ezerért, mert hogy az bio ágy, minden gondot elűz. Volt már 120 ezres edénykészlete mert az szuperedény és már szinte magától főz. Biomatrac ágyneműkészlet több 100 eerért mert az is hiperszuper.

Évről évre meg van vele bezsélve hogy ne dőljön be de már megint... Velünk lakik, gyűlytögeti a nyugdíja nagy részét és ilyen marhaságokra pikkpakk elszórja.

Nem tudom mit csináljak. Az ilyen cégeket is lecsukatnám a fenébe. Mindig a hiszékeny nyugdíjasokat pályázzák meg.


2011. nov. 29. 16:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
96%
Még jó, hogy magadra vetted, mert arra utalt a "kedves" első, hogy bezzeg a tieid marhák -.-'
2011. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

de most nem értem, hogy miért kell tele offolni meg sértegetni a kérdésemet.

ha nem tudsz ide értelmesek válaszolni akkor miért kell bántani az embert?

2011. nov. 29. 17:00
 13/33 anonim ***** válasza:
92%
De jó, hogy megvédelek és még én vagyok leoltva XD
2011. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
81%
akkor minek írtad ki a kérdést, ha nem bírod sértő válaszokat? milyen választ vársz, amikor be te is beláttad hogy nagy baromságokat csinál időről-időre? hülye volt és kész...ezen nincs mit szépítani
2011. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Az én apukám például a Tv-ből rendel mindenféléket. Van neki porszívó alakú gőzvasalója, hat hallókészüléke, késkészlete, antisztatikus porrongya, elemes gurítós elemes morzsaseprűje, méhcsodás csudagélje (ez 25000 volt/4 tubus), abtonerja, miegymás csudakütyüje. Szerintem unatkozik és ez valami kis izgalmat jelent az életében
2011. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
sajna a nagyszüleim már nem élnek, de nem is voltak ilyen hiszékenyek szerencsére. sajnálom szegény öregeket, de hát nem hiszem el hogy nincs aki megmondja hogy ne tegyék. vidd el inkább te kirándulni de ne engedjétek ezekre a lehúzós kirándulásokra!!!
2011. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Én nagyszüleimnek eszükbe sem jutna ilyeneket venni, mert szerencsére tudják mi az a pénz mint fogalom és be is tudják osztani a pénzüket, és nem dőlnek be semmi ilyennek sem. Egyszer volt hogy a TV-ből vettek egy kés készletet nem is olcsó pénzért, már meg nem mondom mennyibe került, először veszekedtünk velük, de a gyakorlatba kiderült hogy azok a kések legalább jók is valamire, élesek jól vágnak nincs velük baj. Apám rendszeresen elbeszélget velük ezekről a dolgokról hogy ne engedjenek be semmi ilyen embert akik ilyeneket árulnak, ne vegyenek semmi ilyen csoda kütyüt csakis kizárólag szaküzletbe ahol nem vágnak át senkit. Én kb így hatnék a nagyidra, másképp már csak erőszakkal lehet tehát pénz elvétel korlátozás stb... főleg ha az orvosa ad egy olyan papírt hogy agyilag nem egy épp és felügyelet alá szorul akkor lehet mindent. Barátnőm nagyapja is ígyjárt sajnos. majdnem 1 millát szort el ilyen "csoda" cuccokra most már az ő gyerekei kezelik a pénzét hogy nehogy bedőljön bárminek is mert hitel tartozása is van és nem akarják hogy az utcára tegyék, erre nagyon oda kell figyelni.
2011. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Az a szomorú h 50-es éveikben járók is bedőlnek az ügynököknek, félmilliós porszívó, edénykészlet, meg a sok csodabiosz*r, áhhh...
2011. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyszüleim nem engednek ilyen nagy költekezést maguknak, ők spórolnak, világháborút éltek túl, soha életükben nem költöttek "luxusra", nem is néznek tv-t.

Ők sokkal jobban látják a világot, mint mi.

Nem dőltek be a fogyasztói társadalomnak.

Ha mégis kiadnak valamiért nagyobb pénzt, azt mindig átgondolják, megbeszélik velünk is.


A te nagymamáddal szerintem beszélni kéne nem egyszer, rendszeresen, és jobban kéne figyelni rá, folyamatosan rajta tartani a szemeteket. Vigyázzatok rá.

2011. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam egy ilyesmi cégnél, de ott is hagytam, undorító volt, amit csináltak. Megloptak idős embereket.. Lámpát árultunk, volt belőle több méret. Elhitették az öregekkel, hogy a nagyobb az jobb (egyébként semmi különbség nincs). Akinek volt kis lámpája, rábeszélték, hogy vegyen nagyobbat, mert az nagyon jó ám. Hivatalos árlista persze sehol nincs, ezért mindenki annyi árat mondott, amennyit akart. Amikor megkérdezték, hogy jó, hát érdekelne, de mégis mennyibe kerül, 50000Ft-tal többet mondtak, mint az igazi ár, és azt mondták, hogy most olyan akció van, hogy beszámolják a kis lámpát 50000-ért a nagy árába. A szerződésre persze az eredeti árat írták, mondták, hogy ebből már levonták a kis lámpa árát. Utána még el is vitték tőlük a kis lámpájukat.. Szerintem mutasd meg ezt a Nagyidnak..
2011. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!