Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukád és anyukád mivel...

Apukád és anyukád mivel szoktak piszkálni, min szoktak veled veszekedni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Mikor 14-15-16 voltam, veszekedtek mindenen. Én meg őket okoltam. Ők meg mondták, hogy majd kinövöm.

Most 24 vagyok, de már jó 4 éve nem vitáztunk...

Gondolom változott a gondolkodásmódom, kinőttem a hisztit, reálisabban látom a világot..

Szóval ne a szülőt okold, a te hülyeségeidtől vannak nagyobb gondjaik is!

2011. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha sokáig telefonálok.
2011. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ledobálom a cuccaimat, felfordulás van a szobámban, miért ég a villany, miért fűtök be annyira, miért nem csavarom le, ha elfelejtem a fűtést, miért nem szedem ki a hajam a kádból, miért hagyok tócsát a fürdőkád előtt, miért iszom a hűtőből és üvegből, miért iszom túl hideget, miért nem tanulok többet, miért csavargok ennyit a barátaimmal, stb...

Ez volt kb. 15 éve. Most én veszekszem ugyanezért a családtagjaimmal! :)

2011. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem rakok rended, miért hallgatok hangosan zenét, miért nem dobom ki az üres flakonokat, miért ülök sokat a gép előtt. A legújabb(kedvenc) pedig az, hogy miért úgy rakom el az óvszereket, hogy megtalálja más(én meg kérdezhetném, hogy mások miért kutatnak a fiókomban). Am ennek az a története, hogy már kétszer kipakolták az unokatesóim a fiókjaimat(6 és 8 évesek), amikor nem voltam otthon és mindenkitől kérdezgették, hogy mi az.
2011. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Adná isten, hogy veszekedjenek velem ilyen hülyeségeken. De egyik sem foglalkozott velem soha. :( 19/L
2011. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!